Юнь прогресує

Нова зміна нетішинських самбістів взяла участь у відкритій першості КДЮСШ в Нетішині серед юнаків 1997-1998 років і визначила кращих. Перші місця у своїх вагових категоріях вибороли Георгій Коба, Богдан Шерешень, Олександр Долінський, Денис Каленюк, Ярослав Давидюк, Дмитро Руй, Назар Калінчук та Олександр Пилипчук.

Ще одна група спортсменів з’ясовувала стосунки на міжнародному турнірі на призи М.Юнака у Львові.  Маємо призерів. Так Ярослав Кузьмінчук (57кг), Василь Кравчук (+67), Анатолій Хмелюк (45) та Ярослав Іванців (38) стали переможцями. Срібло у вазі 35 кг виборов Тарас Кравчук, а бронзу Ярослав Давидчук (45) та Захар Хвещук (41).

Брали участь вихованці КДЮСШ і у чемпіонаті Хмельницької області з дзюдо. Відзначився Богдан Кравчук у вазі 100 кг. Він чемпіон. Олександр Мирончук (66) та Сергій Гончарук (73) здобули срібні нагороди, а Юрій Савчук (60), - бронзу.