З особистим рекордом у новий сезон

Тим, хто по-справжньому хоче змагатися, відсутність у календарі чи відтермінування офіційних турнірів не може стати перешкодою. 9 серпня в забігу на 400 метрів з бар’єрами серед жінок, який провели на київському стадіоні «Піонер» у рамках серії Ukrainian Athletic Combats, вдало виступила вихованка нетішнської КДЮСШ майстер спорту України міжнародного класу Вікторія Ткачук. Вікторія вийшла на змагальну доріжку вперше за дворічну перерву, пов’язаною з травмою та карантином, і одразу спромоглася встановити особистий рекорд – 54,59 секунди. Цей час дозволив Ткачук випередити всіх суперниць, зокрема, бронзову призерку Олімпійських ігор-2012 Анну Рижикову, результат якої 54,95 секунди. Вже кілька років поспіль Вікторія  в обоймі кращих бар’єристок України і світу. Вона була учасницею Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. На Олімпіаді Ткачук стала третьою у своєму попередньому забігу (56,14) і пройшла у півфінал, де зайняла восьме місце з результатом 56,87. Стабільність, наполегливість, гарні результати стали підставою для присвоєння нашій землячці звання майстра спорту міжнародного класу. Це перша легкоатлетка Нетішина, що добилась подібних висот. Віктор Гусаров