Замість серця – полум’яний «мотор»

«Енергетик», який у попередній грі відчайдушно боровся з «молодшим братом» чемпіона - «ЗНТУ-ЗАБом», не встояв перед потенційним лідером чемпіонату України у суперлізі. Уже на десятій хвилині гри в активі у «Мотора» було дев'ять голів, а у «Енергетика», в свою чергу, всього три - 9: 3. Краща команда країни планомірно реалізовувала основний задум - грала на перемогу. На 23-й хвилині зустрічі - 25: 6. За 7 хвилин, що залишилися до перерви, чемпіони дозволили нетішинцям трохи відігратись. За рахунку 32:13 команди пішли на перерву.

Після перерви запалу та енергії у «Енергетика» не додалося. «Мотор»  грав, що називається, свою гру. 36:16 на 35-й хвилині другого тайму перетворилися в 49:19 за 12 хвилин до кінця матчу. Через мить був забитий 50-й гол. Ігрові сили підопічних Олега Каспарова практично виснажилися в другій половині зустрічі, хоча на «сутички» і емоції їх вистачало. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 60:22.