Засвідчено  досягнення  трудового  колективу Хмельницької АЕС

Представник національного проекту «Книга рекордів України» Олександр Шустерук засвідчив вагоме досягнення трудового колективу Хмельницької АЕС за підсумками 2016 року, який тримається  другий рік. Саме тоді  першим енергоблоком ВП ХАЕС вдалося досягти найвищого коефіцієнту використання встановленої потужності – 86,7 відсотка – серед 13 енергетичних реакторів типу ВВЕР-1000, що експлуатуються в Україні. Це дало можливість  у 2016 році першим енергоблоком виробити рекордну кількість електроенергії – 7618 млн кВт*год. 

Дипломи із засвідченням досягнення неті­шин­ських атомників у категорії «Промисловість України» Олександр Шустерук вручив генеральному директору Хмельницької АЕС Миколі Панащен­ку та голові профкому електростанції Михайлу Гуку.

«Атомна енергетика України є провідною галуззю вітчизняної економіки. Стабільна робота чотирьох АЕС забезпечує більше половини потреб нашої держави у електроенергії. Свою лепту у цей процес вносить і Хмельницька АЕС, яка експлуатує два енергоблоки ВВЕР-1000. 22 грудня 2017 року першому енергоблоку виповнилося 30 років від початку промислово-дослідної експлуатації Нам приємно, що колектив електростанції постійно прагне стабільної роботи діючих енергоблоків та підвищення їх безпеки», - сказав Михайло Гук.

Під час церемонії офіційного засвідчення рекорду було зазначено, що Національним проектом «Книга рекордів України» зафіксовано низку досягнень атомників ХАЕС.

Зокрема у 2008 році в Нетішині монетами було викладено шестиметровий Герб України – Тризуб.  

У 2010 році колективу Хмельницької АЕС вдалося створити найбільший у світі автограф завдовжки у 1 кілометр 170 метрів. Цікавим є рекорд майстра гідротехнічного цеху В’ячеслава Поліщука. У 2013 році він пройшов пішки за 20 годин дистанцію у 138  кілометрів.

Один із дипломів Національного проекту «Книга рекордів України» із фіксуванням найвищого показника у нашій державі з виробництва електроенергії у 2016 році голова профкому Хмельницької АЕС Михайло Гук передав для відділу роботи з громадськістю та ЗМІ електростанції.

«Досягнення нашого трудового колективу повинні надихати співгромадян на плідну працю в ім’я України», - наголосив Михайло Володимирович.