Вхід

Талантів дивоцвіт

 

У всесвітній день поезії не гріх сказати кілька слів про людей, що відчувають в собі потяг до красного слова, особливо, якщо врахувати, що днями з’явилась книга «Нетішинських талантів дивосвіт», яка представила на суд читача доробок учасників «Літературної кав’ярні» та  літстудії «Натхнення».

В своєрідному звіті знаходимо імена тих, хто вже явив світові свої книги, і талантів, що чекають на схвальне слово і прихильність шанувальників. Зокрема до перших належать Микола Руцький, Людмила Рудковська, Ганна Митюк, Світлана Лелях, Віра Ковальчук, Богдан Фединчук.

Тарас Вихованець знаний на теренах краю, як дослідник історії, а от в ролі співця краси рідної землі виступає, напевно, вперше. Василь Вихованець, як людина з великим життєвим досвідом і журналістською практикою здійснив редакторську роботу. Хочеться відзначити його присвяту поетові Вишеславському та переклад з російської Івана Буніна. Надія Кухоцька в числі тих, хто вперше представив свій доробок, і він гідний цитування. Про Галину Поліщук ми вже говорили, що це талант непересічний, яскравий.

В книзі імена зовсім юних митців, серед яких не можна не відзначити Ольгу Прохорчук. Це  справжнє відкриття в дивоцвіті талантів. Сучасна лексика, глибока образність, добре володіння словом виводять її на передові позиції в літературному цеху Нетішина. А хто прочитає книгу від першої до останньої сторінки, знайде ще чимало нового для себе.

Віктор Гусаров

квітень 2008


 

ВідмінитиДодати коментар


 


iFruite

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!