Вхід

Нагода стати добрішими та уважнішими один до одного

 

Кожна людина – маг у душі, але він стає магом тільки тоді, коли починає менше думати про себе й більше про інших...

 Аркадій і Борис Стругацькі, «Понеділок починається в суботу»

В  Нетішині 19 липня 2008 р. на площі перед міською радою відбувся благодійний  концерт. Автори ідеї заходу і ведучі, представники комісії Організації молоді ППО ХАЕС з культурно-масової роботи Олена Бузовська (на сцені в костюмі дияволиці з ріжками та хвостом)  та Катерина Сергєєва  (в костюмі ангела з крилами).

З 18-ої години перед нетішинцями виступали вокально-інструментальні ансамблі «[ta[x]иkaрDия]», «Пристань» (м.Нетішин), танцювальні колективи «Ultimatum» (м.Нетішин), „Hot Girls” (м.Нетішин), музичні гурти «Западня» (м.Нетішин), «ДПКН» (м.Березне). Далі, аж до 23-ої години була дискотека, яку вели діджеї з Digital Synthetic Project (м.Нетішин) та DJ Vanya Benz (м.Рівне). Крім цього ведучі провели  декілька  розважальних конкурсів серед глядачів різного віку.

Концерт пройшов під гаслом „Прийди на концерт з іграшкою – подаруй дитині радість!” і послужив  ще однією нагодою стати добрішими та уважнішими один до одного. Концерт супроводжувався акцією, що мала мету підтримати вихованців Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №2. У цій школі навчаються діти-сироти, напівсироти та діти з малозабезпечених сімей. На заклик організаторів було зібрано  9 мішків іграшок та 362 грн. «живих»  грошенят. Крім цього акцію підтримали комерційні та громадські структури міста, що відгукнулись  безготівковими внесками на рахунок згаданого закладу та подарунками. Спонсорами ви­ступили супермаркет „Наш край” (приватний підприємець О.А.Ситник), інтернет-провайдер - міська оптична мережа м.Нетішин - Interlink, громадська організація «Спілка підприємців „Край” м.Нетішин.

Слід відзначити, що проведений захід доволі новий для Нетішина – на моїй пам’яті благодійних концертів, здається, не було. Сподіваюсь, такий захід  не останній. Адже подібна справа приносить не тільки матеріальну допомогу тим, хто її потребує, але й виховує молодь бути чуйними до оточуючих,  спонукає замислитись.

Від Ради Організації молоді ППО ХАЕС хочу висловити слова вдячності за підтримку в проведенні благодійного концерту виконавчому комітету Нетішинської міської ради, керівництву Палацу  культури м.Нетішин, профкому ППО ХАЕС і, звичайно ж, всім, хто зробив свій благодійний внесок.

Роман Нікіфоров

липень 2008


 

ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!