Вхід

Майстри спорту Нетішина

 

С П И С О К

заслужених майстрів спорту України, майстрів спорту України міжнародного класу, майстрів спорту України

 

        БОРОТЬБА САМБО, ДЗЮДО

 

  1.Задворний Руслан Миколайович                  МСУМК(самбо)      №1323, від 21.09.1998 р.)

                                                                                   МСУ(дзюдо)             (№03370, від 6.07.1995 р.)

                                                                                   ЗМСУ(самбо)           (№480,нак№3951 від 23.12.04 р)

 

  2.Оніщук Сергій Миколайович                         МСУМК(самбо)      (№1562 від 24.05.99 р.)

 

  3.Пилипчук Юрій Дмитрович                           МСУМК                   (№568,нак.№877 від 23.03.04 р.)

                                                                                  (бойове самбо)

                                                                                   МСУ(самбо)

                                                                                   ЗМСУ(самбо)           (№458, нак№629 від 03.03.05 р.)

 

  4.Бабійчук Дмитро Михайлович                      МСУМК(самбо)      (№319,нак№1523 від 13.06.03 р)

                                                                                   МСУ (дзюдо)            (№2319,нак№1067 від 4.07.00 р)

                                                                                  ЗМСУ (самбо)

 

  5.Васильчук Іван Юрійович                              МСУ(самбо)             (нак.№1722, від 06.08.02 р.)

                                                                                   МСУМК(самбо)      (нак№2193 від 29.06.06р, №147)

  6.Ріпа Роман Володимирович                            МСУ(самбо)             (№04516, від 28.12.95 р.)

 

  7.Бойко Олександр Валерійович                      МСУ(самбо)             (№8136,нак№173 від 22.01.04 р)

 

  8.Пилаєв Сергій Володимирович                     МСУ(самбо)

 

  9.Врачьов Костянтин Олександрович                        МСУ (самбо)            (№02925 від 19.12.1994 р.)

                                                                                   МСУ (дзюдо)            (№04536 від 28.12.1995 р.)

 

10.Музика Ігор Володимирович                         МСУ(самбо)             (№3044,нак№292 від 14.02.01 р)

                                                                                   МСУМК(самбо)      (№788,нак№286 від 08.02.05 р)

 

11.Максимчук Віктор Олександрович              МСУ(самбо)             (№05100, від 12.06.96 р.)

 

12.Степанюк Віктор                                              МСУ(самбо)             (№7766,нак3015 від 25.11.03 р)

 

13.Степаненко Олександр                                    МСУ(самбо)             (№05668, від 30.12.96 р.)

 

14.Шашков Роман Сергійович                            МСУ(самбо)             (№03491, від 06.07.95 р.)

 

15.Криворучко Олександр Степанович            МСУ(самбо)             (№05650, від 30.12.96 р.)

 

16.Нікішов Олександр                                           МСУ(самбо)             (№8609,нак1120 від 15.04.04 р)

 

17.Брус Олександр Васильович                          МСУ(самбо)             (№139, нак.№159 від 27.01.05 р)

                                                                                  МСУ (дзюдо)            (№842,нак 2933 від 15.07.08 р)

 

18.Соколовський Андрій Степанович               МСУ(самбо)             (№142, нак.№159 від 27.01.05 р)

 

19.Остапчук Олександр Олександрович          МСУ(самбо)             (нак.№1255 від 23.04.2007 р.)

 

20.Бондарук Дмитро Леонідович                      МСУ (самбо)            (№323,нак.№606 від 28.02.06 р.)                                                                         МСУ                          (№399,нак.№606 від 28.02.06 р.)                                                                        (джиу-джитсу)

 

                                                                           ФЕХТУВАННЯ

 

  1. Штурбабін Олег Валерійович                       ЗМСУ                        (№405, нак.№3063 від 28.11.03 р.)

  2. Бойко Дмитро Вікторович                             ЗМСУ                        (нак.№3063 від 28.11.03 р.)

  3. Штурбабін Вадим Валерійович                    МСУ              (№8638 від 30.12.98 р.)

  4. Шимко Марина                                                            МСУ              (нак.№1764 від 04.06.01 р.)                  

  5. Бойко Ольга Вікторівна                                 МСУ              (нак.№1837 від 21.06.01 р.)

  6. Недашковська Дарія Юріївна                       МСУ              (2001 р.)

  7. Пундик Галина Василівна                             МСУ              (нак.№3634 від 18.12.2001 р.)

                                                                                  МСУМК       (№77,     нак.№2181 від 28.09.05 р.)

                                                                                   ЗМСУ

  8. Доктор Олена                                                   МСУ              (2001 р.)

  9. Кравчук Ірина Миколаївна                          МСУ              (№9193, нак.№2306 від 21.07.04 р.)

                                                                                   МСУМК       (нак. № 4600, від 19.11.08 р.)

10. Пундик Дмитро Васильович                          МСУ              (№9192, нак.№2306 від 21.07.04 р.)

                                                                                  МСМК

11. Жовнір Ольга Богданівна                              МСУ              (№9191, нак.№2306 від 21.07.04 р.)

                                                                                  ЗМСУ                        (нак.№3359 від 15.08.08 р.)

12. Торчук Олександр                                            МСУ              (№8260, нак.№524   від 23.02.04 р.)

13. Аулов Євген Сергійович                                МСУ              (№1611, нак.№3435 від 11.10.06 р.)

14. Конопацький Станіслав                                 МСУ              (№486,  нак.№1838 від 24.05.07 р.)

15. Комащук Аліна Іванівна                                МСУ              (нак.№3268 від 11.08.08 р.)

16. Овчинніков Олександр Віталійович           МСУ              (нак.№3268 від 11.08.08 р.)

17. Цисарук Віталій Миколайович                    МСУ              (нак.№3268 від 11.08.08 р.)

                                  

 

 

                                                    ПАУЕРЛІФТИНГ

 

  1.Кутчер Олександр                    МСУМК

  2.Дмитрук Оксана                        МСУМК

  3.Дмитрук Олена                          ЗМСУ                                   (№11,      нак. № 1402 від 27.07.05 р)

  4.Олійник Микола                       МСУ                          (№10817, 08.12.99 р)

  5.Скрипка Тетяна                        МСУМК                  

 

                                                           Б О К С

 

  1.Фатуєв Артем                                        МС

  2.Фатуєв Ілля                                           МС

  3.Напцок Артур                                        МС                 (№ 05504,нак.№          від 30.12.1996 р.)

  4.Діткун Роман                                         МС                 (№ 10967, від 31.12.99 р.)

  5.Дядюк Наталія Володимирівна         МС                 (№ 49, нак.№ 23 від 11.01.2005 р.) самостійно

  6.Холшевнік Світлана                            МС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            СПИСОК  ПРОВІДНИХ СПОРТСМЕНІВ

 

                             НЕТІШИНСЬКОЇ КДЮСШ ППО ХАЕС

 

 

 

                            ФЕХТУВАННЯ

 

 

1.Штурбабін Олег                  ЗС, Атом України

2.Пундик Галина                    ЗС, Атом України

3.Торчук Олександр              ЗС, Атом України

4.Бойко Дмитро                     Д,  Атом України

5.Штурбабін Вадим               Д, Атом України

 

 

 

 

                   БОРОТЬБА САМБО, ДЗЮДО

 

 

1.Пилипчук Юрій                  „Україна”   Д

2.Бабійчук Дмитро                „Україна”   Д

3.Задворний Руслан               „Україна”   ЗС

4.Васильчук Іван                    „Україна”   Д

5.Музика Ігор                        „Україна”   Д

6.Бойко Олександр                „Україна”   Д

 

 

 

                          ПАУЕРЛІФТИНГ        

 

1.Кутчер Олександр              Атом України, ЗС

2.Дмитрук Олена                   Атом України,  МОН

3.Олійник Микола                  Атом України,  МОН

 

Дмитрук Олена – І місце  на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, 25-28.11.2004 р.,

                               м.Тренчин (Словаччина)            

 

 

 

 

         Директор КДЮСШ                        В.Л.Кравчук.

 

 

 

 

 

 

                          

С П И С О К

Заслужених Майстрів Спорту України (ЗМСУ),

Майстрів Спорту України Міжнародного Класу (МСУМК),

Майстрів Спорту України (МСУ)

   Види спорту - БОРОТЬБА САМБО і  ДЗЮДО   

   Тренер – Заслужений тренер України, МС СРСР  Горохов Геннадій Васильович

                                         В КДЮСШ працює з 1988 року

 

  1. Врачьов Костянтин Олександрович           МСУ              (самбо)                      1994 р.

МСУ              (дзюдо)                      1995 р.

 

  2. Шашков Роман Сергійович                           МСУ              (самбо)                      1995 р.

 

  3. Ріпа Роман Володимирович                           МСУ              (самбо)                      1995 р.

 

  4. Пилаєв Сергій Володимирович                    МСУ              (дзюдо)                      1995 р.

МСУ              (самбо)                      1997 р.

 

  5. Задворний Руслан Миколайович                 МСУ              (дзюдо)                      1995 р.

МСУМК       (самбо)                      1998 р.

                                                                                   ЗМСУ                        (самбо)                      2004 р.

 

 6. Максимчук Віктор Олександрович              МСУ              (самбо)                      1996 р.

 

 7. Степаненко Олександр                                   МСУ              (самбо)                      1996 р.

 

  8. Криворучко Олександр Степанович           МСУ              (самбо)                      1996 р.

 

  9. Пилипчук Юрій Дмитрович                          МСУ              (самбо)                      1998 р.

МСУМК       (бойове самбо)         2004 р.

                                                                                   ЗМСУ                        (самбо)                      2005 р.

 

10. Оніщук Сергій Миколайович                       МСУМК       (самбо)                      1999 р.

 

11. Бабійчук Дмитро Михайлович                     МСУ              (дзюдо)                      2000 р.

МСУМК       (самбо)                       2003 р.

 

12. Музика Ігор Володимирович                         МСУ              (самбо)                      2001 р.

                                                                                   МСУМК       (самбо)                      2005 р.

           

13. Васильчук Іван Юрійович                            МСУ              (самбо)                      2002 р.

                                                                                   МСУМК       (самбо)                      2006 р.

 

14. Степанюк Віктор                                             МСУ              (самбо)                      2003 р.

 

15. Бойко Олександр Валерійович                     МСУ              (самбо)                      2004 р.

           

16. Нікішов Олександр                                         МСУ              (самбо)                      2004 р.

 

17. Брус Олександр            Васильович              МСУ              (самбо)                      2005 р.

МСУ              (дзюдо)                      2008 р.

18. Соколовський Андрій Степанович              МСУ              (самбо)                      2005 р.

 

19. Бондарук Дмитро Леонідович                      МСУ              (самбо)                      2006 р.                                                                                              МСУ              (джиу-джитсу)         2006 р.

20. Остапчук Олександр Олександрович         МСУ              (самбо)                      2007 р.

 

 

Вид спорту – ФЕХТУВАННЯ (шабля, рапіра) 

Тренери – Заслужений тренер України, МС СРСР  Штурбабін Валерій Вікторович

В КДЮСШ працював з 1991 по 2006 рік

                               Заслужений тренер України Штурбабіна Ольга Каральтдинівна

В КДЮСШ працює з 2001 року

 

    1. Штурбабін Вадим Валерійович                  МСУ              (шабля)          1998 р.

 

    2. Шимко Марина                                             МСУ              (шабля)          2001 р.

                  

    3. Бойко Ольга Вікторівна_______________МСУ              (шабля)          2001 р.

 

    4. Недашковська Дарія Юріївна                     МСУ              (шабля)          2001 р.

 

    5. Доктор Олена                                                 МСУ              (рапіра)          2001 р.

 

    6. Пундик Галина Василівна                           МСУ              (шабля)          2001 р.

                                                                                  МСУМК       (шабля)          2005 р.

                                                                                  ЗМСУ                        (шабля)          2007 р.

    7. Штурбабін Олег Валерійович                     ЗМСУ                        (шабля)          2003 р.

 

    8. Бойко Дмитро Вікторович_____________ЗМСУ                        (шабля)          2003 р.

 

    9. Кравчук Ірина                                                МСУ              (шабля)          2004 р.

                                                                                  МСУМК       (шабля)          2008 р.

  10. Пундик Дмитро Васильович                       МСУ              (шабля)          2004 р.

 

  11. Жовнір Ольга                                                 МСУ              (шабля)          2004 р.

                                                                                  ЗМСУ                        (шабля)          2008 р.

  12. Торчук Олександр                                         МСУ              (шабля)          2004 р.

 

  13. Аулов Євген Сергійович                              МСУ              (шабля)          2006 р.

 

  14. Конопацький Станіслав                               МСУ              (шабля)          2007 р.

 

  15. Комащук Аліна                                  ______МСУ              (шабля)          2008 р.

 

  16. Цисарук Віталій Миколайович                  МСУ              (шабля)          2008 р.

 

  17. Овчинніков Олександр Віталійович____ МСУ              (шабля)          2008 р.

 

            Вид спорту - Б О К С                      Тренер вищої категорії Грушин Анатолій Прокопович

                                                                                                  В КДЮСШ працює з 2003 року

  1. Фатуєв Артем                                       МСУ

  2. Фатуєв Ілля                                          МСУ

  3. Напцок Артур                                       МСУ              1996 р.

  4. Діткун Роман Михайлович                МСУ              1999 р.

  5. Дядюк Наталія Володимирівна        МСУ              2005 р. самостійно

 

    Вид спорту - ПАУЕРЛІФТИНГ           

Заслужений тренер України Рижук Сергій Олексійович

                                                                                              В КДЮСШ працював - з 2003 по 2007 р.

  1. Кутчер Олександр                   МСУМК

  2. Дмитрук Оксана                       МСУМК

  3. Дмитрук Олена                         ЗМСУ                                   2005 р.

  4. Олійник Микола                      МСУ                          1999 р.

  5. Скрипка Тетяна                       МСУМК                   2006 р.

 

 

 


 





ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!