Вхід

У вищій лізі високі завдання

У вищій лізі високі завдання

Волейбольна вища ліга у цьому сезоні цікава тим, що з відомими колективами грають нетішинці. Команда «ХАЕС-НАЕК» прилаштовується до знаних турнірних бійців. І хоча за медалі сперечатись наші волейболісти поки що не спроможні, проте й хлопчиками для биття вони не виглядають.

Після майже двомі­сячної перерви відновилися змагання чоловічої вищої ліги. В Одесі, Луцьку, Львові та Хмельницькому відбулися матчі 5-го туру.

У п’ятому турі в  Одесі господарі зустрілись з нетішинським «ХАЕС-НАЕК» у  присутності чималої кількості вболівальників, які засумували за волейболом такого рівня. «Заваір» не дав засумніватися у своїй перемозі. Щоправда, лише в першому сеті підопічні Максима Пархоменка, який грав в основі на позиції центрального блокуючого, забезпечили собі перемогу заздалегідь – 10:5, 21:11.  У наступних партіях до другої перерви питання про переможця було ще невизначеним. Так, в третій партії господарі майданчика вели 9:4, 13:8, але розтринькали перевагу. Від­ставання скоротилося до двох очок – 18:16. З виходом на по­дачу Олександра Горбачова у нетішинців виникли проблеми з організацією атакуючих дій, і «Заваір» дотиснув конкурента.

З рахунків по партіях можемо судити, що наші волейболісти були гідними у протистоянні з командою «Екодім» (25:16, 26:24, 25:17).

 Шостий тур енергетики розпочали грою з командою «Педуніверситет-ШВСМ» і про­­грали з рахунком  1:3 (23:25, 24:26, 25:23, 22:25). Команда  «ХОВУФКС-Юракадемія-2» була трохи впевненішою  - 3:0 (25:22, 25:17, 25:20). Проте наші гравці Куранов, Чернюк, Орловський, Олендер, Маркевич, Хамський; Березський, Нікітчук, Бортник виглядали достойно. Приходить впевне­ність, зростає майстер­ність.

Тренер  Сергій Харченко впевнений, що виступи у вищій лізі сприятимуть технічній зрілості гравців.

 У заключному турі команда «Бахмут» намагатиметься переграти нашу команду, адже це дасть їм шанс потрапити до кращої четвірки, до якої вже пройшли «Заваір» та «Інваспорт».


 

ВідмінитиДодати коментар


 


iFruite

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!