Графік руху автобусів ВП ХАЕС 2016

Пон, 18 Липня 2016
         Графік  руху  автобусів ВП ХАЕС 2016

         Графік  руху  автобусів ВП ХАЕС

                                                                    Робочий  день        (ЛІТНІЙ ПЕРІОД)

     

               Ранок:

            

 

                        Вечір:           

 

          Маршрут № 1      

 

 

             Маршрут № 1       

 

            Аптека - АПК

           АПК - Аптека

 

                      АПК - Аптека

 

 

 

1.1

15.40

16.20

16.53

 

1.1

6.20

6.50

7.23

6.10      АБК - Аптека

1.2

15.44

16.24

16.55

 

1.2

6.23

6.53

7.25

7.15      АБК – НСДВ - НСПФВ

1.3

15.48

16.27

16.58

 

1.3

6.25

6.55

7.28

7.20      АПК - Аптека

1.4

15.52

16.30

17.00

 

1.4

6.28

6.57

7.30

7.20     АПК-Варшав.№5-№23- Енерг.

1.5

15.55

16.33

17.02

 

1.5

6.30

7.00

7.32

7.20      ЦДЗ - Аптека

1.6

15.58

16.35

17.04

 

1.6

6.32

7.02

7.34

8.05      НСДВ – АПК - Аптека

1.7

16.00

16.38

17.06

 

1.7

6.34

7.04

7.36

8.15      ЗТ ТрЦ – АПК - Аптека

1.8

16.04

16.40

17.08

 

1.8

6.36

7.06

7.38

8.20      СЗВ - ТрЦ - Аптека

1.9

16.08

16.43

17.10

 

1.9

6.38

7.08

7.40

9.00      АПК – Аптека

1.10

16.12

16.45

17.15

 

1.10

6.40

7.10

7.42

9.00       АПК - УВТК

1.11

16.15

16.47

17.20

 

1.11

6.42

7.13

7.44

10.00    АПК - Аптека

1.12

16.17

16.50

17.25

 

1.12

6.44

7.15

7.46

10.30     УВТК - АПК

 

 

 

 

 

1.13

6.46

7.17

7.48

11.00    Б/Б - АПК - Аптека

 

 

 

 

 

1.14

6.48

7.20

7.50

11.05    АПК - Аптека

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Маршрут № 2

 

 

 

 

 

 

АПК–Варшавська№5-№23-Енерг

 

 

 

 

 

2.1

15.40

16.10

16.40

17.10

 

 

 

 

 

2.2

15.55

16.25

16.55

 

 

     Маршрут № 2

 

 

 

 

Варшав.№5-№23–Енерг.-АПК

 

 

 

2.1

6.20

6.50

7.20

7.40

 

 

 

2.2

6.40

7.10

7.30

7.50

 

 

 

 

4.45 – аптека – ТрЦ

11.35    ВРП - Аптека

 

16.00   ЦДЗ - Аптека

 

5.40 – аптека – ТрЦ - АПК

11.35    АПК - Аптека

 

16.20   Риб/госп – Аптека

 

6.20 Аптека - АПК 

11.35    АПК - Універмаг

 

16.20   ВРП - Аптека

 

6.20 Універмаг - АПК  

11.35    АПК -Варшав.№5-№23-Енерг

 

16.35   НСДВ - Аптека

 

6.20 Варшав.№5-№23- Енерг. - АПК

12.05    АПК - Аптека

 

16.40   КСБК - Аптека

 

6.30 Аптека - ТрЦ 

12.05    АПК - Універмаг

 

16.45   ТрЦ - Аптека

 

6.50 Аптека - ЦДЗ

12.05    АПК–Варшав.№5-№23-Енерг

 

17.05   «Агро Дім» – Аптека (по договору)

 

6.50 Аптека - ТрЦ 

12.05    УВТК - Аптека

 

17.05   УКБ - Аптека

 

7.00 Аптека – Риб/госп

12.05    ТрЦ - Аптека

 

17.05   ТрЦ - Аптека

 

7.10 Аптека - ТрЦ

12.05    КСБК - Універмаг

 

17.05   НТЦ - Аптека

 

7.15 Аптека - КСБК

12.05    НТЦ - Аптека

 

17.05   ЗТ ТрЦ – Аптека

 

7.15 Аптека – АПК - НСПФВ

12.05    УВТК – ОС - Аптека

 

17.07   УВТК - Аптека

 

7.20 Аптека - ВРП

12.05    УКБ - Аптека

 

17.07   УВТК – ОС – Аптека

 

7.40 Аптека - НТЦ

12.05    «Агро Дім» - Аптека

 

17.30   АПК - Аптека

 

7.40 Універм. – НТЦ (згідно заявки)

12.05    ЦДЗ - Аптека

 

17.45   АПК - Аптека

 

7.40 Аптека - ВРП

13.15    АПК - Аптека

 

18.00   АПК - Аптека

 

7.40 Аптека - УВТК

13.15    АПК - Універмаг

 

18.15   АПК - Аптека

 

7.45 Аптека - ОС –УВТК

13.15    АПК–Варшав.№5-№23-Енерг

 

18.20   ТрЦ - Аптека

 

 

14.00    ТрЦ - Аптека

 

18.30   ТрЦ - Аптека

 

7.45 Музей–«Агро Дім»(по договору)

14.05    НТЦ - Аптека

 

18.30, 19.20, 20.15  АПК - Аптека

 

7.45 Аптека – ТрЦ - СЗВ

15.00    АПК - Аптека

 

19.00   АПК - Аптека

 

7.50 Аптека - УКБ

15.20    АПК - Аптека

 

19.00   ТрЦ - Аптека

 

8.40 Аптека - АПК

15.20    АПК - Універмаг

 

20.05   НСДВ – УВТК – АПК - Аптека

 

9.40 Аптека – АПК

15.20    АПК–Варшав.№5-№23-Енерг

 

20.10   ЗТ ТрЦ - АПК

 

10.40 Аптека - АПК

15.30    ТрЦ - Аптека

 

20.15   АПК  - Аптека

 

11.45 Аптека – АПК – Б/Б

 

 

20.20   СЗВ - ТрЦ - Аптека

 

11.45 АПК – НСДВ

 

 

20.45   АПК - Аптека

 

12.20 Аптека – АПК

 

 

23.20   АПК - Аптека

 

12.20 Універмаг  -АПК

 

 

23.20   АПК - Універмаг

 

12.20 Варшав.№5-№23-Енерг. -АПК

 

 

23.20   АПК - Варшав.№5-№23- Енергет.

 

12.20 Аптека - ВРП

 

 

0.10     ТрЦ - Аптека

 

12.45 Аптека - АПК

 

 

 

 

12.45 Універмаг -АПК

 

 

 

 

12.45 Варшав.№5-№23- Енерг. -АПК

 

 

 

 

12.45 Аптека  - УВТК

 

 

 

 

12.45 Аптека - ОС - УВТК

 

 

 

 

12.45 Аптека – НТЦ

 

 

 

 

12.45 Універм.– НТЦ (згідно заявки)

 

 

 

 

12.50 Аптека - КСБК

 

 

 

 

12.50 Аптека - ТрЦ 

 

 

 

 

12.50 Музей – «Агро Дім»

 

 

 

 

12.50 Аптека - УКБ

 

 

 

 

12.55 Аптека - ЦДЗ

 

 

 

 

13.55 Аптека - АПК

 

 

 

 

13.55 Універмаг - АПК

 

 

 

 

13.55 Варшав.№5-№23- Енерг. -АПК

 

 

 

 

14.20 Аптека - АПК

 

 

 

 

14.20 Універмаг - АПК

 

 

 

 

14.20 Варшав.№5-№23- Енерг. -АПК

 

 

 

 

14.40 Аптека - АПК

 

 

 

 

16.00 Універмаг – НСДВ

 

 

 

 

17.30 Аптека - АПК

 

 

 

 

18.40 Аптека - АПК

 

 

 

 

19.10 Аптека - АПК - ВРП

 

 

 

 

19.15 Аптека - АПК -УВТК-НСПФВ

 

 

 

 

19.30 Аптека - АПК –ЗЦ – Риб/госп

 

 

 

 

19.30 Аптека - НТЦ  (насосна)

 

 

 

 

19.45 Аптека - ТрЦ - СЗВ

 

 

 

 

22.20 Аптека - АПК

 

 

 

 

22.20 Універмаг - АПК

 

 

 

 

22.20 Варшав.№5-№23-Енерг.- АПК

 

 

 

 

                                            

         Графік  руху  автобусів ВП ХАЕС

                                                                    Робочий  день        (ЛІТНІЙ ПЕРІОД)

     

               Ранок:

            

 

                        Вечір:           

 

            Маршрут № 1      

 

 

                      Маршрут № 1       

 

            Аптека - АПК

           АПК - Аптека

 

                      АПК - Аптека

 

 

 

1.1

15.40

16.20

16.53

 

1.1

6.20

6.50

7.23

6.10      АБК - Аптека

1.2

15.44

16.24

16.55

 

1.2

6.23

6.53

7.25

7.15      АБК – НСДВ - НСПФВ

1.3

15.48

16.27

16.58

 

1.3

6.25

6.55

7.28

7.20      АПК - Аптека

1.4

15.52

16.30

17.00

 

1.4

6.28

6.57

7.30

7.20     АПК-Варшав.№5-№23- Енерг.

1.5

15.55

16.33

17.02

 

1.5

6.30

7.00

7.32

7.20      ЦДЗ - Аптека

1.6

15.58

16.35

17.04

 

1.6

6.32

7.02

7.34

8.05      НСДВ – АПК - Аптека

1.7

16.00

16.38

17.06

 

1.7

6.34

7.04

7.36

8.15      ЗТ ТрЦ – АПК - Аптека

1.8

16.04

16.40

17.08

 

1.8

6.36

7.06

7.38

8.20      СЗВ - ТрЦ - Аптека

1.9

16.08

16.43

17.10

 

1.9

6.38

7.08

7.40

9.00      АПК – Аптека

1.10

16.12

16.45

17.15

 

1.10

6.40

7.10

7.42

9.00       АПК - УВТК

1.11

16.15

16.47

17.20

 

1.11

6.42

7.13

7.44

10.00    АПК - Аптека

1.12

16.17

16.50

17.25

 

1.12

6.44

7.15

7.46

10.30     УВТК - АПК

 

 

 

 

 

1.13

6.46

7.17

7.48

11.00    Б/Б - АПК - Аптека

 

 

 

 

 

1.14

6.48

7.20

7.50

11.05    АПК - Аптека

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   Маршрут № 2

 

 

 

 

 

 

АПК–Варшавська№5-№23-Енерг

 

 

 

 

 

2.1

15.40

16.10

16.40

17.10

 

 

 

 

 

2.2

15.55

16.25

16.55

 

 

            Маршрут № 2

 

 

 

 

Варшав.№5-№23–Енерг.-АПК

 

 

 

2.1

6.20

6.50

7.20

7.40

 

 

 

2.2

6.40

7.10

7.30

7.50

 

 

 

 

4.45 – аптека – ТрЦ

11.35    ВРП - Аптека

 

16.00   ЦДЗ - Аптека

 

5.40 – аптека – ТрЦ - АПК

11.35    АПК - Аптека

 

16.20   Риб/госп – Аптека

 

6.20 Аптека - АПК 

11.35    АПК - Універмаг

 

16.20   ВРП - Аптека

 

6.20 Універмаг - АПК  

11.35    АПК -Варшав.№5-№23-Енерг

 

16.35   НСДВ - Аптека

 

6.20 Варшав.№5-№23- Енерг. - АПК

12.05    АПК - Аптека

 

16.40   КСБК - Аптека

 

6.30 Аптека - ТрЦ 

12.05    АПК - Універмаг

 

16.45   ТрЦ - Аптека

 

6.50 Аптека - ЦДЗ

12.05    АПК–Варшав.№5-№23-Енерг

 

17.05   «Агро Дім» – Аптека (по договору)

 

6.50 Аптека - ТрЦ 

12.05    УВТК - Аптека

 

17.05   УКБ - Аптека

 

7.00 Аптека – Риб/госп

12.05    ТрЦ - Аптека

 

17.05   ТрЦ - Аптека

 

7.10 Аптека - ТрЦ

12.05    КСБК - Універмаг

 

17.05   НТЦ - Аптека

 

7.15 Аптека - КСБК

12.05    НТЦ - Аптека

 

17.05   ЗТ ТрЦ – Аптека

 

7.15 Аптека – АПК - НСПФВ

12.05    УВТК – ОС - Аптека

 

17.07   УВТК - Аптека

 

7.20 Аптека - ВРП

12.05    УКБ - Аптека

 

17.07   УВТК – ОС – Аптека

 

7.40 Аптека - НТЦ

12.05    «Агро Дім» - Аптека

 

17.30   АПК - Аптека

 

7.40 Універм. – НТЦ (згідно заявки)

12.05    ЦДЗ - Аптека

 

17.45   АПК - Аптека

 

7.40 Аптека - ВРП

13.15    АПК - Аптека

 

18.00   АПК - Аптека

 

7.40 Аптека - УВТК

13.15    АПК - Універмаг

 

18.15   АПК - Аптека

 

7.45 Аптека - ОС –УВТК

13.15    АПК–Варшав.№5-№23-Енерг

 

18.20   ТрЦ - Аптека

 

 

14.00    ТрЦ - Аптека

 

18.30   ТрЦ - Аптека

 

7.45 Музей–«Агро Дім»(по договору)

14.05    НТЦ - Аптека

 

18.30, 19.20, 20.15  АПК - Аптека

 

7.45 Аптека – ТрЦ - СЗВ

15.00    АПК - Аптека

 

19.00   АПК - Аптека

 

7.50 Аптека - УКБ

15.20    АПК - Аптека

 

19.00   ТрЦ - Аптека

 

8.40 Аптека - АПК

15.20    АПК - Універмаг

 

20.05   НСДВ – УВТК – АПК - Аптека

 

9.40 Аптека – АПК

15.20    АПК–Варшав.№5-№23-Енерг

 

20.10   ЗТ ТрЦ - АПК

 

10.40 Аптека - АПК

15.30    ТрЦ - Аптека

 

20.15   АПК  - Аптека

 

11.45 Аптека – АПК – Б/Б

 

 

20.20   СЗВ - ТрЦ - Аптека

 

11.45 АПК – НСДВ

 

 

20.45   АПК - Аптека

 

12.20 Аптека – АПК

 

 

23.20   АПК - Аптека

 

12.20 Універмаг  -АПК

 

 

23.20   АПК - Універмаг

 

12.20 Варшав.№5-№23-Енерг. -АПК

 

 

23.20   АПК - Варшав.№5-№23- Енергет.

 

12.20 Аптека - ВРП

 

 

0.10     ТрЦ - Аптека

 

12.45 Аптека - АПК

 

 

 

 

12.45 Універмаг -АПК

 

 

 

 

12.45 Варшав.№5-№23- Енерг. -АПК

 

 

 

 

12.45 Аптека  - УВТК

 

 

 

 

12.45 Аптека - ОС - УВТК

 

 

 

 

12.45 Аптека – НТЦ

 

 

 

 

12.45 Універм.– НТЦ (згідно заявки)

 

 

 

 

12.50 Аптека - КСБК

 

 

 

 

12.50 Аптека - ТрЦ 

 

 

 

 

12.50 Музей – «Агро Дім»

 

 

 

 

12.50 Аптека - УКБ

 

 

 

 

12.55 Аптека - ЦДЗ

 

 

 

 

13.55 Аптека - АПК

 

 

 

 

13.55 Універмаг - АПК

 

 

 

 

13.55 Варшав.№5-№23- Енерг. -АПК

 

 

 

 

14.20 Аптека - АПК

 

 

 

 

14.20 Універмаг - АПК

 

 

 

 

14.20 Варшав.№5-№23- Енерг. -АПК

 

 

 

 

14.40 Аптека - АПК

 

 

 

 

16.00 Універмаг – НСДВ

 

 

 

 

17.30 Аптека - АПК

 

 

 

 

18.40 Аптека - АПК

 

 

 

 

19.10 Аптека - АПК - ВРП

 

 

 

 

19.15 Аптека - АПК -УВТК-НСПФВ

 

 

 

 

19.30 Аптека - АПК –ЗЦ – Риб/госп

 

 

 

 

19.30 Аптека - НТЦ  (насосна)

 

 

 

 

19.45 Аптека - ТрЦ - СЗВ

 

 

 

 

22.20 Аптека - АПК

 

 

 

 

22.20 Універмаг - АПК

 

 

 

 

22.20 Варшав.№5-№23-Енерг.- АПК

 

 

 

 

                                            




Перспектива