Бухгалтерський слiд за 10 лiт

Вт, 14 Червня 2016
Бухгалтерський слiд за 10 лiт

 

Гарний букет на столі головного бухгалтера комунального господарства Хмельницької АЕС Сніжані Скуридіній нагадує як про власний життєвий відрізок, так і про десятиріччя від дня заснування очолюваного нею підрозділу.

- Не віриться, що так швидко промайнули роки, - зауважує Сніжана Василівна. - Історія створення комунального господарства Хмельницької АЕС почалася у 2005 році. Тоді балансова комісія НАЕК “Енергоатом” ставила перед ХАЕС чітке завдання: звільнити підприємство від функцій,  не  пов’язаних з виробництвом електроенергії. Відтак виникла потреба існуючий цех теплових та підземних комунікацій реорганізувати у підрозділ із специфічними функціями. Частина нових завдань дісталась новоствореній бухгалтерії у складі комунального господарства.

Колектив бухгалтерії суто жіночий. Тут трудяться дев’ять працівників, двоє жінок знаходяться у декретній відпустці. Про кожного  Сні­жана Василівна ладна говорити тільки хороші слова.

Вони цікаві не тільки сумлінним ставленням до виконання виробничих завдань, а створенням своєрідної життєрадісної атмосфери, що панує в колективі. Це можуть підтвердити відвідувачі комунального господарства, а також ті, кому доводиться телефоном консультуватись з питань оплати комунальних послуг.

Кажуть, що постійна робота із «сухими» цифрами, точними розрахунками притупляє у людини потяг до творчості, змістовного відпочинку. Таке твердження не є постулатом для колективу бухгалтерії. Її працівники дивують вишивками, в’язаними виробами, які вдається створити під час вихідних днів. А у кулінарних здібностях і сумніватись не варто, бо ж кожна з них неперевершена господиня. 

Олександр Шустерук

На знімку: бухгалтери 2 категорії Тетяна Веніамінівна Гнатовська, Наталія Анатоліївна Муштук та Марина Олександрівна Поковба, провідний бухгалтер  Інна Петрівна Мацун, бухгалтер 2 категорії  Ірина Василівна Суховолець, заступник головного бухгалтера Анна Олексіївна Цаковська, головний бухгалтер Сніжана Василівна Скуридіна

Фото автора
ВідмінитиДодати коментар

Перспектива