Честь і шана ветеранам

З нагоди відзначення 30-річчя створення Хмельницької обласної організації ветеранів та дня Нетішинської міської організації ветеранів, 3 березня під головуванням керівника Валерія Шеліванова відбулися урочисті збори. Валерій В’ячеславович нагадав присутнім, як 32 роки тому зароджувалась міська організація ветеранів, першою головою якої стала ветеран Другої світової війни Ганна Шеліванова: «В склад організації входило більше шестисот чоловік, у тому числі учасники бойових дій, солдатські вдови, чоловіки яких загинули на фронті, ветерани праці та діти війни. У 1987 році рада сприяла створенню хору ветеранів «Журавка» (ху­дожн­ій керівник Лариса Живага), який до сьогодні вражає щирим­и піснями, неабиякою життєвою енергією і гартом».

Місто енергетиків розвивалось, а разом з ним розвивалась громадська організація. І вже у 2007 році вона нараховувала близько чоти­рьох тисяч чоловік. За час існування змінювались керівники й склад, але робота членів органі­зації не зупинялася. Вони спільно з міською радою проводили роботу з соці­ального захисту ветеранів, по­ліпшення їх медично­го та побутового забезпечення, надання матеріальної допомоги. Ветерани постійно беруть участь у громад­ському та суспільному житті Нетішина, є активними учасниками громадських заходів з відзначання пам’ятних дат та подій.

На урочистості завітав місь­кий голова Олександр Супрунюк. Очільник міста висловив слова вдячності членам ветеранської організації за плідну громадську діяльність, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді та побажав їм міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання.

З нагоди 30-річного ювілею створення Хмельницької обласної організації ветеранів та дня Нетішинської міської організації ветеранів Олександр Олексійович вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та квіти членам місцевої організації ветеранів, а саме: Василю Головку, Вірі Данилюк, Віктору Канигіну, Галині Кучерявенко, Дмитру Мельнику, Володимиру Мордику, Ніні Пилипчук, Орисі Подгурній, Павлу Стукалу та Галині Фурсяк.

Відділ з організаційних питань, зв’язків

 з ГО та ЗМІ  апарату виконавчого комітету

Нетішинської міської ради

Об’єднаній громаді бути