Геройський вчинок працівника Хмельницької АЕС відзначено почесними нагородами

  • Головна
  • Новини
  • Геройський вчинок працівника Хмельницької АЕС відзначено почесними нагородами
Пт, 08 Лютого 2019
Геройський вчинок працівника Хмельницької АЕС відзначено почесними нагородами

Геройський вчинок працівника Хмельницької АЕС відзначено почесними нагородами

За порятунок двох дітей із крижаної пастки працівника служби інформаційних технологій Хмельницької АЕС Володимира Уткіна відзначено Почесною грамотою ХАЕС, а також­­ грамотами 3-го Державного пожежно-рятувального загону м. Нетішин та Го­лов­ного управл­іння державної служби надзвичай­них ситуацій в Хмельницькій області.

Почесні нагороди герою вручили генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко та представники служби надзвичайних ситуацій.

У селі Улашанівка Славутського району стався драматично-героїчний випадок – працівник Хмельницької АЕС Володимир Уткін врятував життя двом дітям. Подія, що вразила усе село, сталася другого січня: двоє хлопчаків 8-ми та 9-річного віку гралися на ставку без нагляду дорослих. Крига була не міцна, а тому діти не помітили, як опинилися під водою. У цей час односельчанин Володимир Уткін, який знаходився в амбулаторії, що поруч із водоймою,  почув крики хлопчаків про допомогу. Мить на оцінку ситуації, декілька впевнених рухів і чоловік кинувся рятувати потопаючих та протягом декількох хвилин зміг визволити дітей з крижаної пастки. Врятованих одразу забрали до сільської амбулаторії, де надали усю необхідну допомогу. Сам Володимир свій вчинок героїчним не вважає, і каже, що не вагався ані хвилини.

«Такі люди і вчинки заслуговують на особливу повагу і пошану!» - було наголошено на церемонії нагородження героя.
ВідмінитиДодати коментар

Перспектива