На потреби української армії хмельничани спрямували понад 60 мільйонів гривень

За результатами роботи у січні-березні 2017 року з легальних доходів платників податків Хмельницької області до державного бюджету надійшло 62,8 мільйона гривень військового збору. Таким чином індика­тивне завдання виконано на 116,7 відсотка, додатково на зміцнення обороноздатності країни надійшло 9 мільйонів гривень.

Як зазначають у прес-службі ДФС в Хмельницькій області, традиційно сплата цього патріотичного податку має найбільш чіткий і налагоджений характер. Хмельничани розуміють, що саме їхня легальна зарплата дає не лише гарантований державою соціальний захист, а й значним чином допомагає українській армії. По суті патріотичний слоган: «Якщо хочеш отримати мир – сплачуй військовий збір!» реалізовується у конкретні цифри відрахувань до бюджету.

Важливо, що в ході кампанії декларування доходів, яка розпочалась з 1 січня поточного року, громадянам, котрі в минулому році отримували доходи, з яких не сплачено податки, необхідно обов’язково завітати до Центру обслуговування платників, подати декларацію, а фахівці інспек­ції допоможуть визначити належні до сплати ПДФО та військовий збір.

Доходи, з яких у минулому році не було сплачено податок на доходи фізичних осіб, обов’язково треба декларувати – це додаткові кошти задля підтримки національного війська та зміцнення обороноздатності Укра­їни.