Нетішинський «Енергетик» виграв золото Вищої ліги

Доля золотих медалей чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги вирішилась у матчах останнього  четвертого туру, що пройшов у Нетішині. Доленосним став поєдинок фаворитів – «Енергетика» (тренер – Олег Каспаров), якому потрібна була лише перемога, та «Портовика» (тренер - Олег Сич), який, аби зберегти перше місце, влаштовувала і нічия. Перша тайм золотого матчу завершився за рівного рахунку 13:13. Після перерви «Енергетик» завдяки голам Сергія Касимова зумів вийти вперед і втримав лідерство, незважаючи на відчайдушні спроби южненців дістати суперника. Господарі виграли 29:27. Касимов забив 8 голів, 6 м’ячів на рахунку Михайла Кривчикова. У «Портовика» по 8 влучних кидків на рахунку Ростислава Поліщука та Артема Колодіна. Цей результат дозволив «Енергетику» зрівнятися із «Портовиком» за набраними очками і випередити южненців завдяки більшої кількості перемог у особистих іграх - 2:1. Таким чином «Енергетик» завоював золоті медалі Вищої ліги, у «Портовика» - срібло, бронзу здобули гандболісти БВУФК.