Нетішинським  медзакладом  керуватиме  миротворець

Новий головний лікар комунального медичного закладу Нетішинської міськради (м. Нетішин) - полковник медичної служби запасу Василь Пословський. Комунальний медичний заклад, що є правонаступником ДЗ «СМСЧ №4 МОЗ України», утворений за рішенням сесії Нетішинської­ міськради менше місяця тому, а розпорядження про призначення керів­ника міський голова підписав днями­.

Василь Пословський народився 14-го січня 1964 року в с.Конище Рат­нівського р-ну Волинської області. У 1990 році закінчив військово-медичний факультет Саратовського медичного інституту. Це відбулося вже після служби в Збройних силах, а до цього було ще успішно завершене навчання у Ковельському медичному училищі.

З 1990 року до 2009-го перебував на військовій службі у Збройних силах­ України, а саме на офіцерських посадах у військових медичних закладах. За цей час працював хірургом у Славутському військовому госпіталі, у 2005 році очоливши зазначений зак­лад. Після закриття госпіталю, у 2007 році перебрався працювати­ до Рівного – заступником начальника тамтешньої військової полі­клініки.

Василь Пословський – учасник миротворчих місій ООН у Республі­ках Куба та Ліван. Учасник бойових дій у Республіці Ірак.

У 2009 році звільнився з військової служби в запас. На цей час його військове звання – полковник медичної служби запасу.

Від 2010 року Василь Никонович знову в Славуті, в якості лікаря-хірурга екстреної допомоги місцевої ЦРЛ.

Активний учасник Революції Гідності, організувавши та очоливши у буремні криваві лютневі дні та ночі 2014 року відділення невідкладної хірургії на Майдані, в КМДА, де надавали медичну допомогу пораненим побратимам.