Основні тенденції розвитку Хмельницької АЕС презентували на економічному форумі в місті атомників

На економічному форумі, який проходив 5 квітня в місті енергетиків, презентували основні тенденції розвитку Хмельницької АЕС. Серед головних пріоритетів колективу енергетичного велета регіону - продовження терміну експлуатації першого енергоблока, спорудження нових потужностей та впровадження проекту «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз».

У форумі взяли участь керівники найбі­льших підприємств та організацій міста, банківські працівники, а також представники підприємництва Хмельниччини. Поді­бний захід у місті проводиться вперше. Головний меседж форуму, заради якого і зібралися представники різних структур: розвиток міста – результат співпраці кожного.

Розповідаючи про основні досягнення та найближчі плани енергетичного підприємства, генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко акцентував увагу місцевих підприємців на потенційних можливостях, які сприятимуть розвитку бізнесу та поповнять міський бюджет. Зокрема, керівник атомної станції зазначив, що річний план закупівель підприємства складає понад 190 млн гривень, і підприємці міста-супутника можуть брати участь у закупівлях через систему ProZorro.

Під час економічного форуму було також нагороджено кращих платників податків, беззаперечним лідером серед яких стала Хмельницька АЕС, сплативши до місцевого бюджету 334 млн грн. До трійки лідерів також увійшли військова частина з охорони Хмельницької АЕС та 3-й Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України.