Підведені підсумки літнього оздоровлення дітей працівниківХАЕС

Підбиваючи підсумки літньої оздоровчої кампанії 2016 року та аналізуючи якість оздоровлення дітей працівників ХАЕС, профспілковий комітет звернувся до тих батьків, чиї діти протягом літа відпочивали у «Водограї», «Агатівці» та «Форпост-Десанті» з проханням разом зі своїми дітьми заповнити розроблену комісією по роботі з дітьми та шефській роботі анкету та до 1 жовтня передати її в профком.

Загалом протягом літа було оздоровлено 373 дитини:   у «Водограї» - 249, «Агатівці» - 87 та у «Форпост-Десанті» - 37.

До профкому надійшло 220 заповнених анкет. На запитання, які табори мають бути визначені для оздоровчої кампанії 2017 року, були запропоновані наступні варі­анти: «Водограй»  (77), «Агатівка» (33), на березі моря (26), «Фрістайл» (23), «Артек-Буковель» (12), «Форпост-Десант» (11), у Карпатах (9), за кордоном (4), «Корчагінець», «Електронік», «Какаду», з вивченням мов (по 2), «Ай-Кемп», «Алые паруса», «Синевирська легенда», «Юність», «Молода гвардія», «Смерічка», в еколо­гічно чистих регіонах, відкритим конкурсом (по 1).

Крім того, були опрацьовані та систематизовані 161 зауваження, рекомендації, побажання та пропозиції.

Профспілковий комітет та комісія по роботі з дітьми і шефській роботі дякують усім небайдужим за плідну співпрацю, активну життєву позицію, критику та підказки. На їх основі  будуть підготовлені та відправлені листи директорам тих закладів, де відпочивали діти. Дуже споді­ваємось, що ваші думки будуть враховані при підготовці до наступного сезону. Профком також зробить відповідні висновки. Тож, до наступного літа!

Людмила Малько, голова КРДіШР