Представили виставку гобеленiв

Пт, 08 Лютого 2019
Представили виставку гобеленiв

Представили виставку гобеленiв

Дивовижні зразки творчих робіт студентів та випускників Рівненського державного гуманітарного університету були презентовані  30 січня під час відкриття особливої виставки «Мистецькі горизонти». Творчий захід від­бувся у виставковій залі, яка віднедавна розмістилася в Палаці культури. Близько тридцяти витончених виробів рівненських майстрів прикрашатимуть виставкову залу до 28 лютого.

На відкриття мистецької виставки завітало чимало почесних гостей. Зокрема, заступник міського голови Ольга Бобіна, начальник управ­ління культури виконавчого комітету міської ради Іван Михасик, керівники культурних закладів, випускниці вишу, а нині викладачі Нетішинської дитячої художньої школи та гості з міста Рівне.

Слова вдячності за співпрацю у цей день звучали від завідувача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ, професора і художника Олександра Сташука. Колеги пана Олександра, викладачі кафедри Віра Чер­нієнко та Ірина Локшук від­значили особливу атмосферу виставки. «Особливе значення має приязне, ставлення до майст­рів. Позитивні емоції, поза сумнівом, сприяють успішній співпраці митців з праці­вниками вашого культурного осередку – Палацу культури», - зазначили промовці.

Приємним дарунком для присутніх стали творчі виступи талановитих вихованців Палацу культури та дуету викладачів Нетішинської міської школи мистецтв.

Гобелен – вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. В Україні більш популярними є такі назви як «доріжка» або «рядно». «Ніякої техніки! Усе це робиться руками, ніби гра на арфі», – діляться гості з Рівного. На виготовлення однієї роботи витрачається не один місяць, все залежить від розміру. Майстри кажуть, що така праця є  скрупульозною, навіть ювелірною. Вона потребує багато витримки.

З багатогранною творчістю рівненських студентів  бажаючі можуть ознайомитися до 28 лютого з 10.00 до 19.00 у будь-який день тижня.

Відділ з організаційних питань апарату 

виконавчого комітету Нетішинської міської ради
ВідмінитиДодати коментар

Перспектива