П’ятI у суперлIзI

Осінню частину чемпіонату України у суперлізі серед гандбольних команд нетішинський «Енергетик–НАЕК» можна вважати провів вдало і з певним настроєм, бо як для новачка найвищого дивізіону в країні впевнено закріпився у середині турнірної таблиці. Два виїздні матчі команда провела блискуче, вигравши у «КДЮСШ-ЛДУФК» із Львова з рахунком 34:27, а згодом на нервах вирвала перемогу у «ЗТР-Буревісника» (Луганська область) з мінімальною перевагою у один м’яч – 24:23. У обох матчах відзначались Михайло Крівчіков – 10 м’ячів, Андрій Матюк – 7; Сергій Кисельов – 9; Михайло Павлюков  та Сергій Процюк – по 6; Олександр Модіцкіс та Влад Домолевський – по п’ять тощо. Остання домашня гра із «ЗНТУ- ЗАБ» із Запоріжжя проходила у надзвичайно напруженій обстановці, коли у першому таймі наші гравці на рівних боролись із суперником. Проте другий тайм довів, що не все добре у «датському королівстві». Не забито два семиметрових, зривались перспективні го­льо­ві атаки, були помилки у захисті, що й засвідчив підсумковий результат 38:27 на користь гостей. Суперники виставили надзвичайно молоду і агресивну команду, бездоганно діяв воротар. Відзначимо, що нетішинці все ж таки були гідними у двобоях і по три м’ячі у грі забили Андрій Матюк, Сергій Процюк, Олександр Яроцький і Влад Домолевський. По разу відзначились Сергій Касимов, Михайло Павлюков, Олександр Модіцкіс та Максим Єськов. А бомбардиром зустрічі був Михайло Крівчіков, на рахунку якого одинадцять влучних кидків.

На збіглому тижні мав відбутись матч восьмого туру із командою ЦСКА з Києва, але через складні погодні умови поєдинок перенесено. Федерація гандболу України визначилася з датою, черговий матч команда «Енергетик–НАЕК» проведе 19 листопада в СК «Енергетик» о 17.00. На час написання матеріалу вона після семи матчів закріпилась на п’ятій позиції. Найближчі переслідувачі -  «Буревісник», «Шахтар» та «КДЮСШ-ЛДУФК» провели більше матчів і поки що не претендують на підвищення позиції. Побажаємо нашим гравцям успіхів.