Три  нагороди  нетішинців

У Миколаєві завершився Кубок України з фехтування на шаблях серед чоловіків та жінок. Спортсменам із Нетішина вдалося здобути три нагороди – всі срібні.

В індивідуальних змаганнях серед жінок кращою серед наших стала Ольга Жовнір. Олімпійська чемпіонка 2008 року дійшла до фіналу Кубка України, в якому поступилася колезі по збірній України миколаївчанці Ользі Харлан.

У змаганнях серед чоловіків Дмитро Пундик із Нетішина також дійшов до вирі­шального протистояння. Але, як і Ольга, не зміг виграти у суперника. Дмитро поступився Олексію Стаценку з Києва.

Ще одну срібну нагороду в актив Хмельниччини записала жіноча команда Хмельницький-1 у складі Ольги Жовнір, Ірини Щуклої, Галини Пундик та Ірини Пізнюр. Спочатку дівчата здолали землячок з команди Хмельницький-2 (Дарина Баришнікова, Альона Савчук, Марина Форсюк), а потім перемогли киянок. У фіналі ж змагань фехтувальниці поступилися збірній Миколаєва та стали срібними призерками Кубка України.