«Вернісаж ЕнергоФест» - розголос по всій країні

«Ільничанка»  у місті енергетиків

Вокальний ансамбль «Ільничанка» Іршавського РБДТ новий навча­льний рік розпочав з участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вернісаж ЕнергоФест», що проходив у місті Нетішині Хмельницької області. Рішення взяти участь у ньому далося не одразу - дорога доволі далека і, зрозуміло,-  немалі витрати для кожного з учасників. Все ж щире запрошення організаторів фестивалю взяла гору - колектив рушив у дорогу.

Це вже другий фестиваль молодих виконавців естрадної пісні, який проходить у рамках святкування Дня міста енергетиків. Чотири вікові групи сольних виконавців і номінація «малі вокальні форми» творили у ньому нову музичну історію 14-16 вересня.

В останній були заявлені 19 учасників, і саме в ній «Ільничанка» представляла не лише наш заклад і ра­йон, але й Закарпатську область. Колективу влаштували дуже теплий прийом, за що висловлюємо подяку дирекції фесту подружжю Ользі та Олексію Дьячиним.

Високоповажне журі на чолі з Наталією Коваль дуже прискіпливо оцінювало всіх виконавців, тож їх високих балів заслужити було непросто. Та присутність серед членів журі наших земляків - талановитого композитора Ігоря Білика та відомого артиста Івана Пилипця, додало нашим вихованцям впевненості та відчуття підтримки. «Ільничанка» виступала після дуже сильного, відомого в Україні народного колективу-гурту «Щебетушки», що з Миколаєва. Це непросто, адже вони - фаворити на будь-якому вокальному конкурсі. Все ж наші хлопці і дівчата не бояться конкуренції, бо завжди педагог їх налаштовує максимально викладатися у чесній вокальній битві. До того ж вони ризикнули, виконавши у конкурсний день дебютну пісню «Через поле широкоє» чотирма голосами.

Вокальний ріст колективу відзначили усі члени журі не лише словами, але й балами. Гала-концерт розкрив усі карти: «Ільничанка» у своїй номінації стала другою! Це дуже високий результат на такому представницькому, на високому рівні організованому фестивалі. Усі були дуже задоволені і переповнені емоцій, адже програма обох днів була цікавою і насиченою. Наші молоді артисти потоваришували з іншими учасниками, а у вільний час влаштовували собі пісенні батли.

У віковій категорії С (13-15 років) студію «Ліра» (керівник Ельвіра Гавацко) представляли Улянка Попович, Богдан Білозір та Іванка Лутак, у якій, крім них, брали участь ще 35 учасників! Перші двоє за підсумками конкурсу стали дипломантами, а Іванка, продемонструвавши усі свої вокальні здібності, показавши і характер, і харизму, і, безумовно, талант артистки, заслужено отримала третє місце. Усі студійці вітали Іванку і приємно, що вона щораз оправдовує покладені на неї завдання старости ансамблю «Ільничанка», показуючи позитивний приклад для своїх товаришів.

Ансамбль уже вдома і приймає вітання від рідних та друзів. Колектив Будинку дитячої творчості також щиро вітає «Ільничанку» і її керівника Степана Степановича Гавацко з чудовим дебютом!

Віра Глушко

Калуські “Газдиньки” завоювали перше місце

У місті Нетішин Хмельницької області калушани виступили на відкритому фестивалі-конкурсі моло­дих виконавців естрадної пісні «Вернісаж-ЕнергоФест». Перші місця завоювали два калуські ансамблі.

У своїх вікових категоріях переможцями стали «Ґаздиньки» (гурт студії «Ліра») і «Мордент».

Керівник вокальної студії «Лі­ра»­ Оксана Лісовська у соцмережі Facebook привітала переможниць: «Вітаю гурт «Ґаздиньки» з першим місцем на їх першому фестивалі! Діанку Ткачук із лауреатством третього ступеня, всіх дипломантів із цим почесним званням! Дорогі наші Olga Dyachina, Алексей Дьячин - ви робите чудову справу! Ці три фестивальні дні - то незабутні враження! Дякую від себе і від усіх діток!»

Нагадаємо, торік лауреатом першої премії фестивалю «Вернісаж-ЕнергоФест» був калуський гурт «Ліра». 

Іванофранківець Денис Родін зайняв друге місце

у категорії 10-12 років на Міжнародному фестивалі-конкурсі молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж.ЕнергоФест». Захід відбувся у місті Нетішин Хмельницької області.

На конкурс приїхало більш ніж сотня юних виконавців та колективів із 16 областей України та з Молдови, Литви, Грузії, Білорусії, Латвії, інформують у прес-службі Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team».

Денис Родін зайняв друге місце і отримав грамоту, кубок та серти­фі­кат на 1000 гривень на придбання товару в магазині мобільних телефонів.