Відзнаки  кращим  фахівцям  галузі фізичної  культури  і  спорту  міста

9 вересня у КЗ «Палац культури міста Нетішина» відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Це дійство збирає разом людей, що формують здоровий спосіб життя працівників підпри­ємств та установ, що є славою і гордістю міста – тренерів, фізкультурників, спортсменів та спортивних функціонерів. Нетішин прославлений у державі та за її межами такими видатними атлетами, як Г.Пундик, О.Жовнір, О.Комащук, І.Васильчук, Д.Бабійчук, Ю.Пилипчук, Р.Задворний, О.Торчук, Олена та Оксана Дмитруки­, Д.Бойко, Д.Недашковська, А.Бухтійчук… В рядах вихователів чемпіонів за­служені тренери України родина Штурбабіних, Ю. Цисарук (фехтування), Геннадій Горохов (самбо),  В.Моцюк (футбол), С.Рижук (пауерліфтинг). За підсумками кількох вдалих сезонів гандбольна команда «НАЕК –ХАЕС» (О.Каспаров) пробилась у суперлігу і ми очікуємо у цьому сезоні суперінтригу в чемпіонаті України. Прекрасно виступають у вищій аматорській лізі волейболісти ХАЕС (С.Харченко). На Олімпійській арені цьогоріч вдало виступила легкоатлетка Вікторія Ткачук (перший тренер О.Краснов). Маємо здобутки у таких видах спорту, як кік­боксинг, настільний теніс, баскетбол, футбол­, і зовсім екзотичних видах – радіо­пеленгація та скелелазіння…

 То ж привітати когорту кращих прийшли друзі і знайомі, любителі спорту, міська влада, представники найбільшого під­приємства міста і краю – ХАЕС. Заступник міського голови Ольга Бобіна вручила спортсменам, тренерам та кращим фа­хівцям галузі фізичної культури і спорту Подяки та премії Нетішинського міського голови у сфері фізичної культури та спорту, серед яких Аліна Комащук, Вікторія Ткачук, Олег і Ольга Штурбабіни, Віталій Цисару­к та Олександр Краснов.

Премії Нетішинського міського голови­ «За вагомий внесок у розбудову фіз­куль­турно-спортивного руху у місті Нетішині» отримали: Ірина Щукла та Володимир Данилюк (фехтування), Яна Петровська і Ярослав Дебопре (радіопеленгація), Іван Васильчук та Ярослав Давидчук (самбо), Галина Ніконова (кікбоксинг), Ярослав Кондратюк (скелелазіння); Микола Вагнер (теніс настільний); Валентина Нікіфорова, ветеран спорту з плавання, вчителі та інструктори фізкультури Лідія Коткова  (ДНЗ №4), Валентина Дейкалюк (ЗОШ І-ІІІ ступенів №4), Сергій Харченко та футбольна команда юнаків, яку тренує Леонід Коробчук.

Хмельницька АЕС є фундатором спор­тивно­го руху в місті. Саме на утриманні станції знахо­дяться головні спор­тивні споруди міста – плава­льний басейн, стадіон «Енергетик», спортивна арена, різноманітні май­данчики для гри у волейбол, великий теніс, футбол тощо. Профспілкова організація ХАЕС має на балансі комплексну спортивну школу, що є кузнею видатних спортсменів, готує гідну зміну здорових, загартованих людей, які згодом поповнять трудовий колектив станції. Місія відзначити кращих фізкультурників станції, інструкторів зі спорту, активістів фізкультурного руху була покладена на заступника голови ППО ХАЕС Віталія Пятковського. Він висловив слова подяки на адресу керівництва станції за підтримку фізкультурних традиці­й, можливість проводити внутрістанційну Спартакіаду за десятьма спор­тивними напрямками. Грамоти та подяки­ були вручені Анатолію Куценку, Володими­ру Рубасу, Івану Бортніку та Андрію­ Олендеру (турбінний цех); представникам енергоремонтного під­роз­ділу Дмитру Міщенку, Юрію Стасюку, Володимиру Гіпсу, Андрію Орловському, Івану Маркевичу та Ігорю Ні­кітчуку; спортсменам електроцеху Сергію Рудому, Олександру Галенту, Дмитру Полякову; представникам навчально-тренувального центру Степану Пенчуку, Олексію Шевченку, Сергію­ Танцюрі; інструкторам СК ППО Галині Розварській, Вікторії Сафроновій, Андрію Сломинському; водію транспортного цеху Олегу Зінчуку; Василю Городецькому (САБ); Вадиму Власову (ЦРБ); Костянтину Рябку (ХЦ); Ігорю Гончаруку (ВКМ); Максиму Штойко (ЦТАВ); тренерам КДЮСШ Олегу Каспарову, Галині Бабає­вій, Анатолію Олійнику, Роману Шпаку­; пенсіонеру Олександру Ткачуку­.

Були озвучені побажання здоров’я усім причетним до розвитку фізичної культури та спорту. Вітали присутніх піснями та танцями учасники художніх колективів Палацу культури. Представники партії «За конкретні справи» вручили юним спортсменам спортивну форму і подякували спонсорам за організацію гарного відпочинку дітей у літній період.

Здоров’я – це свято, яке завжди з тобою! Успіхів вам, фізкультурники!

Віктор Гусаров

Фото автора