Визначили переможцiв лiтературного конкурсу

На розгляд журі було представлено 22 творчі роботи юних літераторів Хмельницької та Рівненської областей зони спостереження АЕС. Літературний конкурс «Хмельницька АЕС – сьогодення та перспективи» проходив у рамках конкурсу «Атомна енергетика і ми».

Літературний гран-прі із поетичною збіркою «Нетішин – місто енергетиків» завоювала учениця Борисівського НВК Ізяславського району Катерина Семенович.

Перше місце розділили Ольга Демчук із Славутчини з віршем «Нетішину» та Богдан Кравчук з Ізяславщини, який представив на конкурс поетичний та прозовий твори «Мій мирний атом» і «У гостях в Нетішині».

Другу сходинку посіли Андрій Галєнт із Славутського району та Орест Даценюк із міста Острог, вони також презентували вірші «Спасибі тобі, мій Нетішин» та «Квітка – атом».

Третю премію поділили третьокласник Плужненського НВК Ізяславського району Владислав Христін та семикласниця Пліщинської загальноосвітньої школи Шепетівського району Дарина Ткачук. Юні творці представили поетичні добірки «Місто чудес» та «Є в нас на карті місто одне».

За словами члена журі конкурсу, головного редактора газети «Перспектива» Віктора Гусарова, вже понад два десятиліття школярі території розташування Хмельницької АЕС, дивують своєю багатогранною творчістю.

«Приємно, що атомна станція та місто енергетиків у юних творців асоціюється із добробутом та процвітанням», – відзначив редактор.

За традицією, кращі творчі роботи учасників літературного конкурсу будуть надруковані в корпоративній газеті Хмельницької АЕС «Перспектива».

Інформцентр