Вполювали «лисиць» і медалі

8-19 травня 2016 року на базі Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учні­в­­ської молоді у Городищенському лісі відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Про це повідомив Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

У змаганнях взяли участь 7 команд (30 учасників) із Кам’янець-Подільського, Летичівського, Шепетівського районів та міст Славута, Нетішин, Старокостянтинів, Шепетівка.

Спортивна радіопеленгація – це спорт для швидких і розумних. Це змагання між спортсменами, які за допомогою карти місцевості, компаса і радіоприймача з направленою антеною (3,5 МГц і 144 МГц, він же – «пеленгатор») повинні знайти задану кількість радіопередавачів в лісі, на пересіченій місцевості. Потрібно знайти «лисиць» (як правило, 5) за найменший час. Два дні юні спортсмени змагалися за першість, проявивши надзвичайну витримку, швидкість і витривалість.

Перемогу в командному заліку здобула команда Нетішинського клубу «Юний технік»; друге місце посіла  команда Славутської міської станції юних техніків, а третє - Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учні­вської молоді.

За підсумками змагань переможці та призери були нагороджені медалями Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.