Юні волейболісти з Нетішина вибороли перемогу

У Острозі відбувся міжобласний турнір «Князів Острозьких» з волейболу серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодших.

В змаганнях брали участь команди Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей: чотири команди дівчат та три команди юнаків. Дівчата змагалися за системою в одне коло, а юнаки - у два.

У перший день турніру ігри відбувалиcя на спортивному майданчику Національного університету «Острозька академія». Хлопці-волейболісти Острозької ДЮСШ у першому колі змагань перемогли з однаковим рахунком 2:0 команди з Нетішина та Новограда-Волинського, а дівчата­ також здолали своїх суперниць з Оженина 2:0.

У другий ігровий день через дощову погоду змагання проводилися у спортивному залі Острозької академії. Острожани знову перемогли команду з Новограда-Волинського 2:0, але поступилися юнакам з міста енергетиків.

І переможець турніру серед юнаків визначався за кращим співвідношенням виграних та програних очок у партіях, команда КДЮСШ м. Нетішин була краща за цим показником лише на 0,2 бала острозьких юнаків. У підсумку І місце посіла команда Нетішина, ІІ місце – острожани, ІІІ – команда із Новограда-Волинського.

 Волейболістки Острозької ДЮСШ впевнено здолали команду із Житомирщини 2:0. І у фінальній грі зустрілися з дівчатами з Нетішина. Гра видалася досить напруженою та нервовою. На початку кожної партії волейболістки із міста енергетиків вели у рахунку, а острожанки наздоганяли своїх суперниць. В середині партій острожанки переломлювали їх хід на свою користь завдяки більш вдалим командним діям, стабі­льною грою на подачі та в захисті. У підсумку перемога з рахунком 2:0 (25:18, 25:16).

Отож серед дівчат переможцем турніру стала команда Острозької ДЮСШ, ІІ місце посіли нетішинки, ІІІ місце – Оженин, 4 місце – Новоград-Волинський.