Змагання  з  пiшохiдного  туризму  визначили  кращих

17-18 березня у спортивно-тренувальному комплексі пожежної частини №8 вперше у місті відбулися змагання з пішохідного туризму на Кубок загиблого на cході України бійця-добровольця батальйону «Айдар»  нетішинця Сергія Карпенка. На турнір прибуло 12 команд із Рівненської та Хмельницької областей.

У церемонії  відкриття змагань взяли участь заступник міського голови Ольга Бобіна, начальник управління освіти виконавчого комітету міської ради Василь Мисько, начальник 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Павло Гвоздяр, директор місцевого центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Олена Матус. Зі словами вдячності до присутніх звернулися рідні загиблого військово­службовця. Вони подякували орга­ні­­заторам за ініціативу проведення змагань з пішохідного туризму, які виховують у молоді почуття відпові­дальності, навчають підкорювати «вершини» і не боротися з особистими страхами, а юним спортсменам побажали перемог, щоб діти ніколи не дізналися, що таке війна і біль втрати.

Дводенні змагання завершилися перемогою  старшої групи Нетішинського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді та молодшої групи Славутського центру туризму і краєзнавства. У молодшій віковій категорії 2-ге місце отримали нетішинці, 3-тє – команда з Оржіва. У старшій віковій категорії п’єдестал пошани роз­ділили між собою спортсмени Славу­ти­ і Межирича. На церемонії закриття спортивного заходу команди-призери були нагороджені грамотами, кубками і цінними подарунками.

За словами одного з організаторів – директора центру туризму та краєзнавства учнівської молоді міста Нетішин Олени Матус, такі змагання дають можливість популяризувати туризм серед учнівської молоді, підвищити технічну та тактичну майстерність юнаків і дівчат, виховати гідну зміну захисникам України. Вона переконана, що з часом географія змагань з пішохідного туризму на кубок пам’я­ті Сергія Карпенка буде розширюватися.

Організатори спортивного за­ходу щиро вдячні за допомогу і співпрацю відділу  молоді і спорту виконавчого комітету міської ради, управлінню освіти виконавчого комітету міської ради, керівництву спортивно-тренувального комплексу пожежної частини, медичному персоналу КМЗ НМР «СМСЧ м.Нетішин», колегам з Будинку дитячої творчості, директору ЗОШ I-III ступенів №2 Миколі Яцюку, меценатам – Сергію та Галині Сторо­жукам, Валерію Преподобному, Олександру Миклушу, Галині Онофрійчук, Андрію Ткачуку, Еллі Некрасовій (м.Хмельницький), магазину «Офіс-центр».