П А С П О Р Т

міської територіальної громади

м.Шепетівки Хмельницької області

 

 

ё1. Адреса

індекс 30405; м. Шепетівка, вул.. Островського,4;

№ тел./факс: приймальна 5-61-86, 4-01-71 e-mail: town@sh.km.ua

 

 

 

 

 

2. Відстань від міської ради (км)

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного центру

      5км

 2км

 500м

 110 км

 

 

3. Загальні відомості про місто

 

Дата утворення

1954 рік

Географічні дані

Місто розташоване на відрогах Воллино-Подільської височини на межі Полісся з Лісостепом. Його територією протікають річки Гуска та Косецька. Клімат помірно континентальний. Грунти переважають сірі опідзолені та чорноземи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коротка історична довідка

 

Перша згадка про населений пункт датується 1594 роком: село Шепетівка входило до Кременецького повіту Волинського воєводства як володіння Андрія Ждярського. Однак археологічні дослідження свідчать про те, що ця територія була заселена людьми з більш давніх часів (тут знайдено крем’яні ножі та інші знаряддя праці доби неоліту). Поблизу Шепетівки в урочищі Гусеньці під час археологічних розкопок  виявлено курганний могильник зі скарбом сокир кельтів доби бронзи. На окололицях міста височать кургани скіфо-сарматських часів.

Населення Шепетівки зазнавало спустошливих нападів кримсько-татарських орд та польсько-шляхетських військ, одночасно інтенсивно вібувався процес покріпаченя селянства. У відповідь на феодальний гніт селяни та ремісники брали участь у повстаннях 1591-1593 рр. на чолі з гетьманом Кшиштофом Косинським та у 1594-15496 рр. – під проводом Северина Наливайка. Під час визвольної війни в липні 1648 року, коли селянсько-козацькі полки Максима Кривоноса підійшли до Полонного, жителі Шепетівки та навколишніх сіл поповнили лави українського війська.

В липні 1649 року Шепетівку спалили загони воєводи Белзького, що призвело до її    занепаду. За податними описами 1650 року тут налічувалося лише три будинки. У цьому ж році Шепетівка стає містечком як власність Домініка Заславського, а в 1673 році переходить у володіння князів Любомирських як придане за княжною Заславською пізніше – стає власністю Сангушків.

Внаслідок розподілу маєтків між князями Сангушками: Павлом – маршалком  Великого Литовського князівства, Еронімом – воєводою литовським, Янушем – стражником Великої корони – Шепетівка разом з довколишніми селами дісталася князю Ероніму і довгий час залишалася власністю його нащадків по прямій лінії. В 1859 році місто перейшло до графа Альфреда Потоцького, який оженився на дочці Романа Сангушка Марії. Потоцькі володіли Шепетівкою до 1917 року.

У 1793 році Шепетівка відійшла до Ізяславського повіту Волинської губернії. З 1896 року – стала волосним центром. Процес розпаду феодально-кріпосницьких і розвитку капіталістичних відносин не

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

обминув і Шепетівку. Починаючи з 1816 року, князь Сангушко розводив на своїх землях великі отари тонкорунних овець, заснував у містечку першу суконну мануфактуру. Розширювались площі поміщицьких земель, зайнятих під посіви цукрових буряків. У 1843 році стала до ладу Шепетівська цукроварня, на якій виготовляли понад 50 тисяч пудів цукру-піску на рік, а у 1846 році було побудовано рафінадний завод. Стає до ладу  лісозавод, споруджується цегельний, черепичний заводи, підприємство по виготовленню смоли та скипидару . З попитом на будівельні матеріали розширюються каменоломні.

Шепетівка здавна відома як курортне місто. Вона славилась мінеральними водами, багатими на вміст заліза. У лікувальних цілях вода використовувалась з 1821р. У 1884 р. князем Євстафієм Сангушком на базі мінеральних джерел було відкрито лікувальні купальні.

В 1873 році через містечко пролягла залізнична лінія Київ-Брест, відкрилось паровозне депо.

Шепетівка мала щотижневий базар і 4 річні ярмарки. У 1888 році в містечку почали працювати поштова контора й телеграфна станція.

Засноване в 1865 році однокласне народне училище у 1900 р. було переформовано у двокласне. З 1872 року діє церковно-парафіяльна школа. Починають функціонувати земська лікарня на 25 ліжок, 2 медичних пункти, приватна аптека, водолікарня. З культових закладів діють православна церква, костел, синагога.

  Швидкий розвиток промисловості зумовив швидке зростання населення: у 1891 році в містечку налічувалось 5926 жителів – це у 2,5 рази більше, ніж у 1870 році.

    У роки нового промислового піднесення зростало промислове виробництво і в 1912-  

    1913 років виробили 29459 центнерів цукру. Це було досить механізоване виробництво,   

    де застосовувались парові котли потужністю 25 кінських сил і парові машини     

    іноземного виробництва у 15 кінських сил. В місті діяли лісопильний завод, паровий

    млин, майстерня по виготовленню черепиці. Значно збільшилось число залізничників,   

    робітників цегельного заводу, ремісників. У 1910 році в містечку налічувалось понад 6  

    тисяч робітників 

Дореволюційна Шепетівка – типове провінційне містечко Росії. В 1910 році налічувалось 1578 житлових будинків, з них лише декілька десятків були мурованими. Забудова, особливо на околицях, велася безладно. Лише одну вулицю – від цукроварні до залізничної станції було забруковано. Містечко не мало електричного освітлення, водоводу, транспорт налічував 14 візників, діяли численні приватні крамниці, 3 харчевні. 

В роки першої світової війни Шепетівка опинилась у прифронтовій смузі. Сюди прибували біженці з Польщі. Не вистачало житла, зростали ціни на продукти, предмети широкого вжитку. Через залізничну станцію безперервно йшли ешелони з пораненими солдатами.

Звістка про Лютневу революцію в Петрограді досягла Шепетівки на третій день. Поряд з органами влади, які представляли буржуазний Тимчасовий уряд, впродовж першої половини березня 1917 р. в Шепетівці обрано Ради робітничих і солдатських депутатів, які незабаром об’єдналися в одну Раду.

Перемога Жовтневого збройного повстання у Петрограді викликала в Шепетівці численні демонстрації і мітинги. 13 грудня 1917 р. на цукровому заводі відбувся мітинг робітників за участю революційних солдатів гарнізону, на якому було проголошено радянську владу. Та вже через кілька днів у Шепетівці до влади прийшла Центральна Рада, війська якої увійшли до містечка Проте протримались вони тут недовго. На початку січня 1918 р. в Шепетівці було відновлено радянську владу.

В лютому 1918 р. містечко окупували австро-німецькі війська, які господарювали тут майже до кінця року. Потім влада перейшла до Директорії.

У 2-ій половині квітня 1919 року в районі Шепетівки розгорнулися жорстокі бої. Частини 1-ї та 2-ї Українських радянських дивізій 7 травня захопили містечко. 

У серпні 1919 року влада в Шепетівці перейшла до війська Симона Петлюри,  наприкінці року місто окупували польські легіони. У липні 1920 року в Шепетівку ввійшли частини 45-ої стрілецької дивізії під командуванням Й.Якіра, які незабаром змушені були поступитися владою військам Петлюри.

В 2 –ій половині листопаду 1920 р. в Шепетівці знову відновлено радянську владу, створено комітет незаможних селян.

У 1922 р. містечко стало центром району, до якого увійшли 3 волості (Шепетівська, Хролинська, Судилківська) тодішнього Ізяславського повіту Волинської губернії.

Зважаючи на зростання промисловості міста і наявність залізничного вузла з 5-ма напрямками (на Київ, Коростень, Тернопіль, Здолбунів, Проскурів), у 1923 році ухвалено перенести окружний центр з Ізяслава до Шепетівки. Після ліквідації повітів і волостей у березні 1923 року у Волинській губернії було утворено три округи: Шепетівський, Новоград–Волинський, Житомирський.

29 травня 1923 року рішенням окрвиконкому містечко Шепетівка найменоване містом (кількість жителів – 12072 чол.)

На кінець відбудовчого періоду в місті не тільки було відновлено довоєнний рівень господарства, але й зроблено значний крок уперед в розвитку промисловості, торгівлі, культури.

Проте не оминули Шепетівку ні голодомор 1932 – 1933 років, ні репресії 1937 –1938 років. Документи засвідчують, що в Грицівському районі ( тепер частина Шепетівського району) голодна смерть скосила 6 тисяч, у Шепетівському – понад 5 тисяч чоловік. Зараз на місці поховання жертв голодомору встановлено пам’ятний Хрест У  Рік великого терору (1937) в Шепетівці було знищено більше 160 чол. різних національностей і професій, сотні людей були виселені з міста як сім’ї “ворогів народу”. В цю трагічну пору Шепетівка виходить зі складу Вінницької області, де перебувала з 1932 року, і стає одним із міст Кам’янець – Подільської області.

З 22 червня 1941 року  місто знову зазнало жорстоких воєнних випробувань. Вже в цей день, вранці, літаки фашистської Німеччини бомбардували залізничну станцію Шепетівка. 4 липня 1941 року німецькі війська заволоділи містом, встановивши новий режим – окупаційний. За неповних три роки “господарювання” в Шепетівці окупанти знищили понад 30 тисяч чоловік у місцевому гетто, концтаборах для військовополонених.

Насильно з міста і району було вивезено на каторжні роботи в неволю  біля двох тисяч чоловік.

Та Шепетівка не корилася ворогові. Місцеві підпільники і партизани боролися з фашистами впродовж усієї окупації.

Незабутнім для жителів міста залишається день 11 лютого 1944р., коли війська  60-ої армії 1-ого Українського фронту під командуванням генерал – лейтенанта  І.Черняхівського після жорстоких боїв звільнили місто від фашистських загарбників.

Розпочалась відбудова рідного міста, зруйнованого війною. В першу чергу  -  історичної гордості шепетівчан: цукрового заводу і залізниці, які діють з давніх часів і до сьогодні. Весь повоєнний період Шепетівка активно розвивалась будувались заводи, житло, школи, дитячі садочки.

Пишаються  жителі міста здобутками своїх земляків, які тут жили і творили. Це відомі письменники Микола Островський і Натан Рибак, професор – ґрунтознавець  Д.Віленський. У свій час тут побували Леся Українка, М.Коцюбинський. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

обминув і Шепетівку. Починаючи з 1816 року, князь Сангушко розводив на своїх землях великі отари тонкорунних овець, заснував у містечку першу суконну мануфактуру. Розширювались площі поміщицьких земель, зайнятих під посіви цукрових буряків. У 1843 році стала до ладу Шепетівська цукроварня, на якій виготовляли понад 50 тисяч пудів цукру-піску на рік, а у 1846 році було побудовано рафінадний завод. Стає до ладу  лісозавод, споруджується цегельний, черепичний заводи, підприємство по виготовленню смоли та скипидару . З попитом на будівельні матеріали розширюються каменоломні.

Шепетівка здавна відома як курортне місто. Вона славилась мінеральними водами, багатими на вміст заліза. У лікувальних цілях вода використовувалась з 1821р. У 1884 р. князем Євстафієм Сангушком на базі мінеральних джерел було відкрито лікувальні купальні.

В 1873 році через містечко пролягла залізнична лінія Київ-Брест, відкрилось паровозне депо.

Шепетівка мала щотижневий базар і 4 річні ярмарки. У 1888 році в містечку почали працювати поштова контора й телеграфна станція.

Засноване в 1865 році однокласне народне училище у 1900 р. було переформовано у двокласне. З 1872 року діє церковно-парафіяльна школа. Починають функціонувати земська лікарня на 25 ліжок, 2 медичних пункти, приватна аптека, водолікарня. З культових закладів діють православна церква, костел, синагога.

  Швидкий розвиток промисловості зумовив швидке зростання населення: у 1891 році в містечку налічувалось 5926 жителів – це у 2,5 рази більше, ніж у 1870 році.

    У роки нового промислового піднесення зростало промислове виробництво і в 1912-  

    1913 років виробили 29459 центнерів цукру. Це було досить механізоване виробництво,   

    де застосовувались парові котли потужністю 25 кінських сил і парові машини     

    іноземного виробництва у 15 кінських сил. В місті діяли лісопильний завод, паровий

    млин, майстерня по виготовленню черепиці. Значно збільшилось число залізничників,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

робітників цегельного заводу, ремісників. У 1910 році в містечку налічувалось понад 6  

    тисяч робітників 

Дореволюційна Шепетівка – типове провінційне містечко Росії. В 1910 році налічувалось 1578 житлових будинків, з них лише декілька десятків були мурованими. Забудова, особливо на околицях, велася безладно. Лише одну вулицю – від цукроварні до залізничної станції було забруковано. Містечко не мало електричного освітлення, водоводу, транспорт налічував 14 візників, діяли численні приватні крамниці, 3 харчевні. 

В роки першої світової війни Шепетівка опинилась у прифронтовій смузі. Сюди прибували біженці з Польщі. Не вистачало житла, зростали ціни на продукти, предмети широкого вжитку. Через залізничну станцію безперервно йшли ешелони з пораненими солдатами.

Звістка про Лютневу революцію в Петрограді досягла Шепетівки на третій день. Поряд з органами влади, які представляли буржуазний Тимчасовий уряд, впродовж першої половини березня 1917 р. в Шепетівці обрано Ради робітничих і солдатських депутатів, які незабаром об’єдналися в одну Раду.

Перемога Жовтневого збройного повстання у Петрограді викликала в Шепетівці численні демонстрації і мітинги. 13 грудня 1917 р. на цукровому заводі відбувся мітинг робітників за участю революційних солдатів гарнізону, на якому було проголошено радянську владу. Та вже через кілька днів у Шепетівці до влади прийшла Центральна Рада, війська якої увійшли до містечка Проте протримались вони тут недовго. На початку січня 1918 р. в Шепетівці було відновлено радянську владу.

В лютому 1918 р. містечко окупували австро-німецькі війська, які господарювали тут майже до кінця року. Потім влада перейшла до Директорії.

У 2-ій половині квітня 1919 року в районі Шепетівки розгорнулися жорстокі бої. Частини 1-ї та 2-ї Українських радянських дивізій 7 травня захопили містечко. 

У серпні 1919 року влада в Шепетівці перейшла до війська Симона Петлюри,  наприкінці року місто окупували польські легіони. У липні 1920 року в

 

 

Шепетівку ввійшли частини 45-ої стрілецької дивізії під командуванням Й.Якіра, які незабаром змушені були поступитися владою військам Петлюри.

В 2 –ій половині листопаду 1920 р. в Шепетівці знову відновлено радянську владу, створено комітет незаможних селян.

У 1922 р. містечко стало центром району, до якого увійшли 3 волості (Шепетівська, Хролинська, Судилківська) тодішнього Ізяславського повіту Волинської губернії.

Зважаючи на зростання промисловості міста і наявність залізничного вузла з 5-ма напрямками (на Київ, Коростень, Тернопіль, Здолбунів, Проскурів), у 1923 році ухвалено перенести окружний центр з Ізяслава до Шепетівки. Після ліквідації повітів і волостей у березні 1923 року у Волинській губернії було утворено три округи: Шепетівський, Новоград–Волинський, Житомирський.

29 травня 1923 року рішенням окрвиконкому містечко Шепетівка найменоване містом (кількість жителів – 12072 чол.)

На кінець відбудовчого періоду в місті не тільки було відновлено довоєнний рівень господарства, але й зроблено значний крок уперед в розвитку промисловості, торгівлі, культури.

Проте не оминули Шепетівку ні голодомор 1932 – 1933 років, ні репресії 1937 –1938 років. Документи засвідчують, що в Грицівському районі ( тепер частина Шепетівського району) голодна смерть скосила 6 тисяч, у Шепетівському – понад 5 тисяч чоловік. Зараз на місці поховання жертв голодомору встановлено пам’ятний Хрест У  Рік великого терору (1937) в Шепетівці було знищено більше 160 чол. різних національностей і професій, сотні людей були виселені з міста як сім’ї “ворогів народу”. В цю трагічну пору Шепетівка виходить зі складу Вінницької області, де перебувала з 1932 року, і стає одним із міст Кам’янець – Подільської області.

З 22 червня 1941 року  місто знову зазнало жорстоких воєнних випробувань. Вже в цей день, вранці, літаки фашистської Німеччини бомбардували залізничну станцію Шепетівка. 4 липня 1941 року німецькі війська заволоділи містом, встановивши новий режим – окупаційний .

Насильно з міста і району було вивезено на каторжні роботи в неволю  біля двох тисяч чоловік.

Та Шепетівка не корилася ворогові. Місцеві підпільники і партизани боролися з фашистами впродовж усієї окупації.

Незабутнім для жителів міста залишається день 11 лютого 1944р., коли війська  60-ої армії 1-ого Українського фронту під командуванням генерал – лейтенанта  І.Черняхівського після жорстоких боїв звільнили місто від фашистських загарбників.

Розпочалась відбудова рідного міста, зруйнованого війною. В першу чергу  -  історичної гордості шепетівчан: цукрового заводу і залізниці, які діють з давніх часів і до сьогодні. Весь повоєнний період Шепетівка активно розвивалась будувались заводи, житло, школи, дитячі садочки.

Пишаються  жителі міста здобутками своїх земляків, які тут жили і творили. Це відомі письменники Микола Островський і Натан Рибак, професор – ґрунтознавець  Д.Віленський. У свій час тут побували Леся Українка, М.Коцюбинський. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 “господарювання” в Шепетівці окупанти знищили

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За неповних три роки “господарювання” в Шепетівці окупанти знищили понад 30 тисяч чоловік у місцевому гетто, концтаборах для військовополонених.

Насильно з міста і району було вивезено на каторжні роботи в неволю  біля двох тисяч чоловік.

Та Шепетівка не корилася ворогові. Місцеві підпільники і партизани боролися з фашистами впродовж усієї окупації.

Незабутнім для жителів міста залишається день 11 лютого 1944р., коли війська  60-ої армії 1-ого Українського фронту під командуванням генерал – лейтенанта  І.Черняхівського після жорстоких боїв звільнили місто від фашистських загарбників.

Розпочалась відбудова рідного міста, зруйнованого війною. В першу чергу  -  історичної гордості шепетівчан: цукрового заводу і залізниці, які діють з давніх часів і до сьогодні. Весь повоєнний період Шепетівка активно розвивалась будувались заводи, житло, школи, дитячі садочки.

Пишаються  жителі міста здобутками своїх земляків, які тут жили і творили. Це відомі письменники Микола Островський і Натан Рибак, професор – ґрунтознавець  Д.Віленський. У свій час тут побували Леся Українка, М.Коцюбинський. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні історичні та історико-архітектурні пам’ятки

 

братських могил  - 15

одиночних могил -  7

Музей ім. М.Островського

Пам’ятник М.Островському

Могила Героя Радянського Союзу Валі Котика

 

 

4. Мережа шляхів

 4.1. Усього комунальних доріг 173,0 км, з них:

-          з твердим покриттям  74,3 км; 

-          асфальтним покриттям  51,5 км; 

-          ґрунтовим покриттям  47,2км; 

-          потребують капітального ремонту 36,7 км; 

-          наявність тротуарів 42,5 км; 

-          влаштовано нових тротуарів у 2011 році : невлаштовано км; 

-          витрачено коштів у 2011 році на ремонти комунальних доріг 1875 млн. грн.. 

 

4.2. Усього доріг загального користування 37,0 км, з них:

-          з твердим покриттям  7,0 км; 

-          асфальтним покриттям 30,0 км 

 

4.3. Кількість гідроспоруд  4, загальна площа 700,0 кв.м, з них:

-          в комунальній власності 3;

-          передані в оренду: немає

 

5. Територія 

 

5.1. Загальна площа  3765 га, в тому числі:

-          земель державної власності 2737,9256 га;

-          земель комунальної власності   -   га;

-          земель приватної власності  1027,0744  га, з них:

     = присадибних земель    -     га;

     = земельних часток (паїв)  -  га;

-          всього власників земельних часток (паїв)  -

 

5.2. Структура земельного фонду:

-          сільськогосподарські землі  1297,1798га;

-          земель резерву   -     га;

-          земель запасу     -     га;

-          ліси  440,6738  га;

-          забудовані землі 1972,4464  га;

-          землі водного фонду  48,7га: з них:

   = за межами міста  -  га (____ водоймищ);

   =  в межах міста   48,7га  (  42,3 водоймищ);

   = в оренді   -   ;

-    річки, що протікають через місто (назва) Гуска, Косецька

 

 

  1. 6.     Населення

Вікові категорії населення

станом на

01.01.2010

станом на

01.01.2011

усього населення:

43536

43386

- дітей дошкільного віку

3052

3011

- дітей шкільного віку

       4850

                4821

- громадян пенсійного віку

       9712

                9683

                                                                                                                  

6.1.  Зайнятість населення

Категорії громадян працездатного віку

станом на

01.01.2010

станом на

01.01.2011

Кількість працюючих громадян

     11079

         10750

 Кількість громадян працездатного віку, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу

      1095

           1072

 

6.2. Демографічні дані

Показники  (станом 01.01.2011)

Кількість осіб

Народилось                                      

636

Померло

652

Щільність населення на

1 кв. км.

1160

6.3. Працевлаштування населення працездатного віку

Всього населення працездатного віку

Місто

Районний центр

Обласний центр

м. Київ

За кордоном

    25,8тис.чол.

 10,75 тис.чол.

х

х

х

х

 

6.4. Кількісний розподіл робочої сили

Промисло-вість

Будівництво

Транспорт

Зв’язок

С/г виробництво

Лісове    господарствово

Рибальство

Торгівля

Державна   служба

Освіта

Охорона здоров’я

Культура

Приватні підприємці

7,4тис.чол.

х

х

х

2,5тис.чол.

х

х

х

480 чол.

х

х

х

х

Х- інформація  відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.5    Пільгові категорії населення

Інваліди

ВВв

Учасники бойових дій

Репресовані

Інваліди всіх груп

Багатодітні сім’ї

Діти багатодітних сімей

Діти-інваліди

Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування

Одинокі матері

Всього

237

347

25

3196

296

998

193

7

568

5867

6.6. Соціальний захист

Категорії пенсіонерів

Кількість осіб

Всього пенсіонерів, у тому числі:   

12572

- за віком

9202

- з приводу інвалідності (регресники)

1691

 - за вислугою років                                   

359

 - які отримують соціальні пенсії    

169

 - Міністерства оборони  України         

815

 - Міністерства внутрішніх справ  України

843

 - Служби безпеки України            

9

  6.7. Виплата пенсій, соціальної допомоги

з/п

 

Показники

Сума (грн)

1.

Місячний фонд

12700,0

2.

Заборгованість з виплати пенсій

0

3.

Заборгованість з виплати соціальної допомоги

0

 

6.8. Заробітна плата

 

з/п

 

Показники

Сума (грн)

 

Середньомісячна зарплата

1980,9

 

Місячний фонд оплати праці

20460,8

 

6.9.         Рівень життя

з/п

 

Показники

 

1.

Обсяг реальних доходів (грн)

Інформація відсутня

2.

Темпи росту реальних доходів (%)

Інформація відсутня

3.

Номінальний доход на одну особу (грн)

Інформація відсутня

 

6.10. Заборгованість заробітної плати

з/п

Показники

 

Сума (грн)

1.

В економіці

5052400

2.

В бюджетній сфері

0

3.

Заборгованість державного бюджету

0

4.

Заборгованість місцевого бюджету

0

5.

Всього

           5052400

 

  1. 7.       Основна діяльність Шепетівської міської ради

 

Скликання сесій ради, підготовка і розгляд нею питань, проведення засідань, прийняття рішень ради, порядок формування та організація роботи постійних та інших комісій, порядок формування виконавчих органів ради, здійснення депутатської діяльності, обрання та затвердження посадових осіб та інші процедури, які випливають з повноважень ради, встановлених Конституцією та законами України.

7.1. Дата  створення  місцевої ради  в  1962 році

Відстань до найближчої місцевої ради  20 км (    Славутська міська рада   Хмельницької області      )

 

7.2. Виборча діяльність:

            - кількість мешканців  43386 осіб;

            - кількість виборців      36980 осіб.

 

7.3.            Результати виборів у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі (31.10 2010 року)

 

№ з/п

Назви політичних партій, виборчих блоків партій, що набрали найбільше голосів виборців

% голосів

1.

Всеукраїнське об’єднання,, Батьківщина”

14,55

2.

Партія регіонів

14,05

 

7.4.  Результати виборів Президента України (2010 рік)

№ з/п

П І П кандидата, що набрав найбільше голосів виборців

%голосів

1.

Тимошенко Юлія Володимирівна

55,7

2.

Янукович Віктор Федорович

34,1

 

7.5. Міський голова    

        Антонюк Сергій Андрійович 

 - число місяць і рік народження  06.02.1964 року;

 - службовий телефон  ;

 - освіта, що і коли закінчив: вища,Тернопільський державний медичний інститут,  25.06.1987року;

 - спеціальність за освітою :  лікар-лікувальник;

 - партійність: позапартійний ;

 - ким висунутий на виборах: Партією регіонів;

 - міським головою обраний (дата): 31.10.2010 року;

 - обраний: перший раз.

 

7.6. Органи влади

 

   Органи місцевого самоврядування

Кількість(один)

Кількість депутатів

штатних працівників

Міські ради (міст обласного значення)

1

40

1

Міські ради

 

 

 

 

7.7. Виконавчі органи влади

Виконавчий комітет міської ради (всього):

1

154

Управління

7

97

Відділи

13

28

Інспекції

-

-

Апарат

1

5

Інші структурні підрозділи

 

6

24

 

7.8.Територіальні структурні підрозділи центральних органів влади

 

 

№ з/п

Назва управління (представництва)

Чисельність працюючих (осіб)

1.

 Шепетівське управління державного казначейства в м.Шепетівка

 

                         20

 

2.

Управління Пенсійного фонду в м.Шепетівка

                         33

3.

Шепетівський міськрайонний центр зайнятості

                         29

4.

Управління Держкомзему в м.Шепетівка

                         8

5.

Шепетівська об’єднана державна податкова інспекція

                         57

6.

Управління статистики в Шепетівському районі

                            11

7.

Шепетівсько-Полонський об’єднаний військовий комісаріат

                            21 

8.

Шепетівське міськрайонне управління юстиції

                             36

9.

Шепетівський МВ УМВСУ В Хмельницькій області

                           130

10.

 Шепетівський ВДАІ УМВС В Хмельницькій області

                               9

11.

 Інспекція державного будівельного контролю

                               3

12.

 Контрольно-ревізійний відділ в м.Шепетівка

                               8

13.

 Шепетівський міський відділ Служби безпеки України

 

       

 

7.9. Склад депутатів ради

Всього:

40

З них членів партій:

 

Всеукраїнське об’єднання,, Батьківщина”

7

Партія регіонів

6

Політична партія ,, УДАР”(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”

4

Народна Партія

2

 Всеукраїнське об’єднання,, Свобода”

4

Комуністична партія України

2

Політична партія ,, Сильна Україна”

2

Єдиний Центр

2

Політична партія ,, Фронт Змін”

2

Позапартійні

9

            за освітою:                                                                                  за віком:

Вища

34

до 30 років

-

незакінчена вища

2

Від 30 до 60 років

37

середня-спеціальна

3

Старше 60 років

3

середня

1

 

 

        За родом діяльності: 

 

працівників промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку

8                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

працівників агропромислового комплексу

-

працівників житлово-комунального господарства

1

працівників охорони здоров’я

5

працівників освіти, культури

7

працівників місцевого самоврядування

3

працівників місцевих держадміністрацій

 

Пенсіонерів

1

осіб, що не працюють

 

приватні  підприємці (у тому числі адвокати, приватні нотаріуси)

інших (розкрити):

Директор ПП «Газ-Сервіс-Інтерм»

Працівники спеціалізованих фондів некомерційного характеру

Заступник генерального директора ВАТ «Шепетівське підприємство по  забезпеченню нафтопродуктами»

5

 

 

1

 

1

 

1

Військовослужбовці

2

Працівники фізкультури і спорту

1

Працівники політичних партій (організацій)

2

Працівники банківських, фінансових, страхових установ

2

 

 

7.10. Постійні комісії ради

№ з/п

Назва комісії

Кількість депутатів

Прізвище, ім’я, по-батькові голови комісії

Посада та місце роботи голови комісії

1.

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики,

законності та правопорядку 

5

Качоровська Надія Василівна 

Директор Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» 

2

Комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, планування,

бюджету, фінансів

8

Шайнога Юрій Миколайович 

Директор комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» 

3

Комісія з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту,  енергетики та зв’язку

6

Черняховський Петро Іванович 

Черговий локомотивного депо

станції Шепетівка 

4

Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони

навколишнього середовища

 

9

Бондарчук Сергій Іванович 

Начальник Шепетівського фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві 

5

Комісія з питань соціального захисту населення, культури  та спорту

5

Кушик Станіслав Володимирович 

Тренер Шепетівської фізкультурно-спортивного товариства «Колос» 

6

Комісія з питань соціального захисту населення, культури  та спорту

6

Собчук Наталія Миколаївна 

Директор Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 

 

7.11. Склад виконавчого комітету ради (крім голови)

№ з/п

Прізвище, ім’я,

 по-батькові

Дата народження

Освіта

Посада

та місце роботи

1.

Діхтярук Олександр Леонтійович

28.07.1963 р

вища

перший заступник міського голови,

міськвиконком

2

Зайцева Тетяна Григорівна

21.09.1966р.

вища

заступник міського голови,

міськвиконком 

3

Липкань Анатолій Всеволодович

14.05.1965 р

вища

секретар міської ради

4

Капелюх Петро Микитович

17.04.1954 р

вища

керуючий справами виконкому

5

Дрищ Василь Олексійович

10.09.1962 р

вища

начальник фінансового управління

6

Гринь Олександр Михайлович

18.06.1969 р

вища

начальник управління економічного розвитку

7

Пилипчук Василь Миколайович

10.08.1949 р

вища

начальник міського управління праці та соціального захисту населення

8

Майданець Віталій Іванович

08.01.1957 р

вища

начальник  Шепетівського БТІ

9

Мосендз Петро Петрович

11.04.1969 р

вища

начальник МВ УМВСУ В Хмельницькій області

10

Пращур Анатолій Миколайлович

30.08.1970 р

вища 

директор КП

 ,, Шепетівське водопровідно-каналізаційне господарство” 

11

Головачук Олег Станіславович

 

вища 

начальник станції Шепетівка

12

Волянська Наталія Володимирівна

12.10.1959 р

середня-спеціальна

головна медсестра ЦРЛ

13

Турінський Олег Францович

11.04.1963 р

вища 

Головний інженер державного підприємства ,, Шепетівський ремонтний завод”

14

Верхогляд Михайло

Іванович 

23.10.1970 р

вища 

підприємець

 

7.12. Депутатами обласної (Верховної) ради обрано:

1.Дячука Миколу Миколайовича -

2. Волянського Володимира Васильовича – лікар ЦРЛ

 

 

8. ПІДПРИЄМСТВА,

що розташовані на території міста

              1.     ВАТ "Шепетівський завод культиваторів"

              2.     ВАТ"Шепетівський ДОК"

              3.     ВАТ"Шепетівський  цукрокомбінат"            

              5.     ТОВ «Шепетівський м’ясокомбінат»

              6.     ДП «Шепетівський держлісгосп «

              7.     ЗАТ «Гранкарєр «Пронекс»

              8.     КП « Шепетівська міжрайонна друкарня

              9.      ВАТ «Пульсар»

              10.    ТОВ « Шепетівський цегельний завод»

              11.    ПП «Інтерпродукт»            

              12.    Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного    

                       господарства

              13.    ВАТ «Шепетівкагаз»  

              14.     ДП "Шепетівський ремонтний завод"

              15.     ПП «Вектор-Плюс»

 

 

 

 

 8.1. Галузева структура промисловості за видами економічної діяльності

з/п

Види промислової діяльності

Питома вага (%)

1.

Добувна промисловість, у тому числі:

1,0

 

   - видобування енергетичних матеріалів

-

 

   -  видобування неенергетичних матеріалів

-

2.

Обробна промисловість, у тому числі:

88,0

 

  -  харчова промисловість та  перероблення  сільськогосподарських продуктів

61,0

3.

   Легка промисловість, у тому числі:

-

 

    - текстильна промисловість та пошиття одягу

-

 

     - виробництво шкіри та шкіряного взуття

-

4.

   Виробництво деревини та виготовлення виробів з неї

0,3

5.

   Целюлозно-паперова, поліграфічна   промисловість та видавнича справа

0,5

6.

   Хімічна і нафтохімічна промисловість, у тому числі:

-

 

     -  хімічне виробництво

-

 

     - виробництво гумових та пластмасових виробів

-

7.

   Виробництво інших неметалевих мінеральних виробів (будматеріалів та  скловиробів)

-

8.

   Металургія та оброблення металу

0,03

9.

   Машинобудування, ремонт та монтаж машин і устаткування у т.ч.:

 

 

    -  виробництво машин і устаткування

19,8

 

    -  виробництво електричного та електронного устаткування

 

 

    -   виробництво транспортного  устаткування

0,6

10.

   Виробництво та розподілення  електроенергії газу

11,0

11.

Інші  галузі

-

 

Кількість підприємств, що заходяться на самостійному балансі (один.)

17

 

8.2. Промислове виробництво  

№ з/п

Показники

2007/2008

2008/2009

2009/2010

1.

Валова продукція на одну особу (грн) 

5819,1/ 8504,4

8504,4/9753,3

9753,3/10580,5 

2.

Темп росту за останні три роки (%)   

146

114

108,4

3.

Бартер в промисловості (%)

-

-

-

4.

Частка збиткових підприємств  (%)

23,6

66,7

41,7

 

 

 

8.3. Фінансові  та кредитні установи

з/п

Назва

Статутний капітал

Кількість філій

Кількість працюючих

1

 

Відділення

,, Держощадбанк України”

х

 

41

2

Філія ,, Відділення Промінвестбанку в м.Шепетівка”

х

 

13

3

Хмельницька філія АКБ ,, Приватбанк”

х

 

20

4

Хмельницька дирекція

 ,, Райффайзенбанк Аваль”

х

 

5

5

АППБ ,,Райффайзенбанк     

           Аваль”

х

 

7

6

Жмеринське відділення АБ ,, Експрес-банк”

х

 

11

7

Славутське відділення АКБ,, Брокбізнесбанк”

х

 

12

8

Київське відділення

,, УкрСиббанк”

х

 

7

9

Філія ВАТ КБХмельницькРУ ,,Надра”

х

 

15

10

Хмельницька філія АКБ ,,Форум”

х

 

4

11

АКБ ,, Правексбанк”

х

 

5

12

Кам’янець-Подільська філія ВАТ АБ ,,Укргазбанк”

х

 

6

13

АТ ,, Укрінбанк”

х

 

3

14

Філія ,, Західне регіональне управління ВАТ ,, Банк,, Фінанси та кредит”

х

 

6

15

 Кредитна спілка

 ,, Народна каса”

х

 

4

16

Кредитна спілка

 ,, Альянс”

х

 

3

Х – інформація відсутня

 

8.4. Виконання бюджетів

-          доходи місцевого бюджету на 1 особу 2567,06 грн в рік;

-          податкові надходження на одну особу   924,54 грн в рік;

-          частка простроченої заборгованості за станом на 01.01.11, а саме :

= кредиторської  4 % ;

 =  дебіторської   100 %

8.5. Іноземні інвестиції

- Обсяг на одну особу 28,1дол. США;

8.6. Зовнішньоекономічна діяльність

-          темп приросту експорту  207,5%;

-          обсяг  експорту на одну особу 413 дол. США;

-          сальдо   зовнішньої торгівлі товарами 13,12 млн. дол. США

 

9. Транспортний комплекс і зв’язок

9.1. Залізничний транспорт

-          кількість залізничних станцій:  1;

9.2. Авіаційний транспорт

-          кількість авіакомпаній - немає;

-          наявність аеропорту - немає

9.3. Автомобільний транспорт

-          кількість підприємств (АТП)  3, з них:

     = виконують пасажирські перевезення - 2;

     = виконують вантажні перевезення - 1.

-          протяжність автомобільних доріг 176,6 км, у тому числі:

    = загальнодержавного значення  3,7км;

    = республіканського значення  - немає км;

    = місцевого значення  - 173 км

9.4. Зв`язок загального користування

-          поштові заклади: 1

   = кількість відділів - 4 ;

   = кількість працюючих в них – 41 чол.

-          телефонний зв’язок:

     = кількість міських телефонних станцій  - 3;

     =  кількість основних телефонів на 100 жителів - 24

 

10. Митниці

Митні переходи

кількість

Чисельність працюючих

Митні пости

немає

немає

Автомобільні/ залізничні

немає

немає

 

11. ГУМАНІТАРНА СФЕРА

11.1. Наука

    Назва установ

Кількість

Кількість працюючих (осіб)

Науково-дослідні установи

немає

 

Конструкторські бюро

немає

 

Проектні установи

немає

 

Філіали НАНУ

немає

 

Інші установи

 

 

 

11.2. Охорона здоров’я

 

 

Назва медичних закладів

Станом на 01.01.2011

Кількість закладів

 

 

 

Кількість працівників

 

 

Забезпече-ність лікарями (на 10тис. працюючих)

Забезпече-ність ліжками (на 10тис. працюючих)

Форма власності*

міські лікарні

2

825

52

480

Комунальна( міська)

поліклініки

2

 

 

 

 

лікарські амбулаторії

 

 

 

 

 

санаторії

 

 

 

 

 

аптеки

22

 

54

 

 

-

-

приватна

Інші:

Аптечні кіоски

Аптечні пункти

13

7

24

 

12

-

 

-

 

 

 

11.3. Освіта

 

 

Назва закладів

Станом на 01.01. 2011

    Форма

   власності *

Кіль-

кість

Розра-

хункова кількість місць

          В них:

Викла-дачів,

вчителів,

вихователів

Сту-дентів, учнів,

 дітей

Вищих навчальних закладів

 

 

 

 

 

-          ІV- рівня акредитації,

ІІІ  рівня акредитації

2

 

190

696

 

- ІІ- рівня акредитації,

- І - рівня акредитації

2

 

112

1600

Комунальна (міська)

Професійно-технічних закладів

1

 

26

366

Комунальна (міська)

Навчально-виховних закладів (інтернатів)

1

 

56

331

Комунальна (міська)

 

 

Шкіл, у тому числі:

11

6384

587

5361

Комунальна (міська)

ЗОШ I-III ст.

3

1600

124

976

Комунальна (міська)

 ЗОШ I-II ст.

-

 

 

 

 

 ЗОШ I ст.

-

 

 

 

 

Шкіл-садків

2

1426

125

1010

Комунальна (міська)

Шкіл-інтернатів

1

450

56

331

Комунальна

(міська)

Шкільних бібліотек

10

198

12

-

Комунальна

(міська)

Гімназій

1

740

64

679

Комунальна

(міська)

Інших діючих закладів освіти:

школа-ліцей,

спеціалізована школа

вечірня школа

 

 

2

1

1

 

 

1464

624

80

 

 

139

68

11

 

 

1585

704

76

 

 

 

Комунальна

(міська)

Приміщень недіючих освітянських закладів

1

-

-

-

 

*  для комунальної форми власності зазначити її рівень: міська, обласна.

 

11.4. Культура

Назва закладів

Кількість закладів

кількість працюючих

(осіб)

філармонії

-

-

консерваторії

-

-

театри

-

-

кінозали

1

7

бібліотеки                 

3

19

музеї (включаючи філіали)

7

30

будинки культури

1

26

центри дозвілля

1

13

клубів за інтересами

-

-

дитячі музичні школи

1

58

дитячі школи мистецтв

-

-

дитячі художні школи          

1

13

дитячі хорові школи

-

-

 

 

 

12. Інші установи, які працюють на території міста 

 

№ п/п

Назва підприємства

Власник

П І П керівника

( № телефону)

Напрямок діяльності

Кількість працюючих

Річний обсяг (грн.)

1

майстерня по виготовленню ключів

Корицький Віталій Францович

Корицький Віталій Францович

виготовлення ключів

2

-

2

майстерня

Лагоржевський Сергій Павлович

Лагоржевський Сергій Павлович

ремонт взуття

2

-

3

перукарня

Камлук Оксана Володимирівна

Камлук Оксана Володимирівна

надання перукарських послуг

4

-

4

шиномонтаж

Коваль Тарас Дмитрович

Коваль Тарас Дмитрович

шиномонтаж

3

-

5

перукарня

Косар Тетяна Василівна

Косар Тетяна Василівна

надання перукарських послуг

1

-

6

салон – перукарня „Краса”

Поліщук Надія Никифорівна

Поліщук Надія Никифорівна

надання перукарських послуг

2

-

7

сауна

комунальна

Тихончук Людмила

Іванівна 

надання оздоровчих послуг

7

-

8

перукарня „Еліт”

Клімова Галина Дмитрівна

Клімова Галина Дмитрівна

надання перукарських послуг

3

-

9

майстерня

Малахівський Анатолій Антонович

Малахівський Анатолій Антонович

ремонт радіоапаратури

1

-

10

майстерня

Шпаковський Леонід Сергійович

Шпаковський Леонід Сергійович

ремонт взуття

1

-

11

салон краси „Наталка”

Остапчук Наталія Валентинівна

Остапчук Наталія Валентинівна

надання перукарських послуг

3

-

12

перукарня „Престиж”

 Мазуркевич Ігор Вікторович

Мазуркевич Ігор Вікторович

надання перукарських послуг

4

-

13

комп’ютерні ігри

Боровенська Вікторія Миколаївна

Боровенська Вікторія Миколаївна

надання комп’ютерних послуг

2

-

14

перукарня „Доміно”

Гайдучок Тетяна Петрівна

Гайдучок Тетяна Петрівна

надання перукарських послуг

3

-

15

салон краси

Камінська Людмила Карлівна

Камінська Людмила Карлівна

надання перукарських послуг

5

-

16

шиномонтаж

 Малецький Петро Володимирович

Малецький Петро Володимирович

шиномонтаж

3

-

17

перукарня „Ліана”

Безштанько Лідія Михайлівна

Безштанько Лідія Михайлівна

надання перукарських послуг

6

-

18

фотографія

Мороз Вадим Васильович

Мороз Вадим Васильович

надання фото послуг

1

-

19

салон краси „Анастасія”

Савчук Валентина Миколаївна

Савчук Валентина Миколаївна

надання перукарських послуг 

6

-

20

перукарня

Гороть Наталія Миколаївна

Гороть Наталія Миколаївна

надання перукарських послуг

6

-

21

комп’ютерний зал

Літвінюк Андрій Володимирович

Літвінюк Андрій Володимирович

надання комп’ютерних послуг

2

-

22

комп’ютерний зал

Данькевич Дмитро Олегович

Данькевич Дмитро Олегович

надання комп’ютерних послуг

2

-

23

Салон краси „Астрая”

Павленко Ірина Володимирівна

Павленко Ірина Володимирівна

Надання перукарських послуг

2

-

24

майстерня

Гайдай В’ячеслав Миколайович

Гайдай В’ячеслав Миколайович

ремонт телерадіоапаратури

1

-

25

перукарня „Ас соль”

Вещицька Тамара Іванівна

Вещицька Тамара Іванівна

надання перукарських послуг

4

-

26

солярій

Павленко Ірина Володимирівна

Павленко Ірина Володимирівна

надання оздоровчих послуг

2

-

27

салон перукарня „Віва”

Слесарчук Ярослав Анатолійович

Слесарчук Ярослав Анатолійович

надання перукарських послуг

6

-

28

солярій

Вітікова Лілія Ігорівна

Вітікова Лілія Ігорівна

надання оздоровчих послуг

1

-

29

салон перукарня „Лонгі”

Ярема Андрій Олександрович

Ярема Андрій Олександрович

надання перукарських послуг

6

-

30

масажний кабінет

Кутя Валентина Іванівна

Кутя Валентина Іванівна

надання оздоровчих послуг

1

-

31

масажний кабінет

Степич  Лілія Василівна

Степич  Лілія Василівна

надання оздоровчих послуг

1

-

32

майстерня

ТОВ „Рубін”

Федосєєв Юрій Петрович

виготовлення пам’ятників

6

-

33

комп’ютерний зал

Рудий Олег Анатолійович

Рудий Олег Анатолійович

надання комп’ютерних послуг

2

-

34

майстерня

Олюнін  Віталій Олексійович

Олюнін  Віталій Олексійович

виготовлення ключів

1

-

35

пневматичний тир

Борищук Назар Іванович

Борищук Назар Іванович

стрільба з пнемо зброї

1

-

36

Стоматологічна

поліклініка

Приватне підприємство „Едельвейс”

Григорчак Іван Юрійович

Надання стоматологічних послуг

28

-

37

Стоматологічна поліклініка

Королівський Микола Володимирович

Королівський Микола Володимирович

Надання стоматологічних послуг

15

-

38

майстерня

Козак Олександр Олександрович

Козак Олександр Олександрович

ремонт телефонів

1

-

39

майстерня

Чорний Сергій Анатолійович

Чорний Сергій Анатолійович

надання фото, відео послуг

1

-

40

перукарня „Мері”

Навроцька Зінаїда Дмитрівна

Навроцька Зінаїда Дмитрівна

надання перукарських послуг

5

-

41

майстерня

Іванов Ігор Валерійович

Іванов Ігор Валерійович

ремонт взуття

1

-

42

млин

Альмяшов Руслан Олександрович

Альмяшов Руслан Олександрович

послуги по переробці

с/г продукції

18

-

43

перукарня „Стиль”

Денищук Віра В’ячеславівна

Денищук Віра В’ячеславівна

надання перукарських послуг

4

-

44

салон перукарня „Цирульня”

Поліщук Олена Миколаївна

Поліщук Олена Миколаївна

надання перукарських послуг

6

-

45

майстерня

Кльок В’ячеслав Вікторович

Кльок В’ячеслав Вікторович

ремонт автомобілів

5

-

46

перукарня „ОЛМА”

Радчук Наталія Петрівна

Радчук Наталія Петрівна

надання перукарських послуг

6

-

47

пункт шиномонтажу та балансування коліс

Крисюк Сергій Вікторович

Крисюк Сергій Вікторович

технічний ремонт автомобілів

2

-

48

пункт технічного обслуговування автомобілів

Яцишин Сергій Миколайович

Яцишин Сергій Миколайович

технічний ремонт автомобілів

3

-

49

кемпінг

Німчук Максим Вікторович

Німчук Максим Вікторович

технічний ремонт автомобілів

3

-

50

СТО і мийка

Линник Руслан Володимирович

Линник Руслан Володимирович

ремонт автомобілів

5

-

 

51

СТО вантажних автомобілів

ТОВ „АВР- Сервіс”

Войтишин Сергій Павлович

ремонт автомобілів

5

-

52

автомийка на 2 пости

Сікора Валентин Миколайович

Сікора Валентин Миколайович

миття автомобілів

3

-

53

шиномонтаж

Свінцицький Руслан В’ячеславович

Свінцицький Руслан В’ячеславович

технічний ремонт автомобілів

3

-

54

перукарня „Наталі”

Базелюк Наталія Володимирівна

Базелюк Наталія Володимирівна

надання перукарських послуг

3

-

 

 

 

 Торгівля

 

Назва підприємств торгівлі

Станом на 01.01.2011

Кіль-кість

Кількість робочих місць

Всього торговельних установ

 з них:

435

3197

- магазини

309

965

- підприємства ресторанного  

  господарства

54

285

- приватні

67

102

- ринки

5

1845

- торговельні майданчики  

немає

немає

 

14. Мале підприємництво

(станом на 01.01.2011)

-   кількість малих підприємств  37 один.;

-   середньооблікова чисельність працюючих на малих підприємствах 993 осіб;

-   обсяг реалізованої продукції (робіт і послуг) малими підприємствами 68672,0 тис грн;

-   Частка реалізованої продукції від загального обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг)  області 7,4 %;

-    кількість  зареєстрованих підприємців (фізичних осіб) 3733                

 

 

15. Житлово-комунальне господарство та благоустрій території

(станом на 01.01.2011)

Протяжність розподільчих газопроводів 221 км;

Опалення закладів соціальної сфери:

-               газифіковано закладів соціальної сфери (перелік) 12;

- ЗОШ № 3, бібліотека ім. Горького, ДНЗ «Дюймовочка», спортивна школа (басейн), НВО № 3 (8 школа і ДНЗ), ЗОШ № 6, ДНЗ «Барвінок», музей

 ім. Островського, ДНЗ «Казка», міжрайонна поліклініка, дитяча поліклініка,

-               потребують газифікації чи заміни системи опалення (вказати) 11;

Школа-ліцей, ДНЗ «Михайлик», НВО № 2 (школа, ДНЗ), НВК № 3 (7школа), ДНЗ «Попелюшка», ДНЗ «Сонечко» ЗОШ № 4, НВК № 1 (ЗОШ № 2 і ДНЗ «Білочка»)

 

Стан  водогонів у місті (протяжність в км) 143 ;

- наявність криниць громадського користування - 156 ;

-                   з них потребують ремонту - 12

Наявність вуличного освітлення:

-          протяжність -128 км;

-          кількість ліхтарів - 3034

Озеленення:

-          наявність парків, скверів - 3; 

-          квітників - 12; 

-          кількість дерев - 3685; 

-          інвентаризовано вікових дерев - немає 

Наявність стадіонів - 2;  спортивних майданчиків- 8

Вивезення твердих побутових відходів

кількість сміттєзвалищ - 1, з них:

-          паспортизовано - 1;

-          упорядковано - 1 ;

-          кількість вивезених побутових відходів у 2010 році – 10084 т/ 38823 м куб.

Утримання кладовищ

-          всього кладовищ  - 3, з них: 

-          мають огорожу - 2; 

-          її протяжність – 950 (м); 

-          наявність ритуального майданчика - немає; 

-          наявність туалетів - 1 

 

  1. 16.                        Протипожежний захист населених пунктів

 

Наявність МПО, фінансування - 1;

Кількість робочих місць - 15;

Забезпечення пожежними автомобілями:

- нормативна потреба -6;

- фактична наявність – 5;

Забезпечення  вогнегасниками закладів соціальної сфери - забезпечено;

Наявність під’їзду  до водойми (крана у башті) для забирання води пожежними машинами у випадку пожежі  - є в наявності

 

  1. 17.                        Засоби масової інформації, найбільш популярні в громаді

 

1. Міськрайонна громадсько-політична газета ,, Шепетівський вісник” 

2. Обласний інформаційно-аналітичний тижневик ,,День за днем” 

3. ТОВ ,, Телерадіокомпанія ,ШАНС” 

4. Газета Хмельницької обласної ради та Хмельницької обласної   

державної адміністрації ,, Подільські вісті”

 

17.1. Газети

з/п

Назва

Тираж у місяць (прим.)

Дані про засновників (власників)

Кількість працюючих (осіб)

1.

Міськрайонна громадсько-політична газета

,, Шепетівський вісник”

14200

Шепетівська міська і районна ради,

Шепетівська районна державна адміністрація, трудовий колектив редакції

12

2

Обласний інформаційно-аналітичний тижневик ,,День за днем”

7500

Фрейліхман Зіновій Юхимович

8

  

17.2. Телебачення

з/п 

Назва 

Дані про засновників (власників) 

Кількість працюючих (осіб) 

1

ТОВ ,, Телерадіокомпанія ,ШАНС”

Трудовий колектив,

Шепетівська міська рада,

юридичні та фізичні особи

30

    

  17.3. Радіо ( дротове)

з/п

Назва

Дані про засновників (власників)

Кількість працюючих (осіб)

1.

Редакція міськрайонного радіомовлення

Шепетівська міська і районна ради,

Шепетівська районна державна адміністрація, трудовий колектив редакції газети ,, Шепетівський вісник”

3

 

Наявність радіотрансляційних об’єктів - немає.

 Проводове ( дротове) радіомовлення - 1

Наявність телевеж (назва) – немає

 

17.4. Підприємства поліграфії 

з/п

Назва підприємства

одиниць

кількість працюючих

дані про засновників (власників)

1.

Шепетівська міжрайонна друкарня 

1

23

Шепетівська міська рада

 

 

  1. 18.                       Місцеві осередки політичних партій 

 

з/п

Назви політичних партій

Кількість

 членів

П І П  керівника

Посада та місце роботи керівника, телефон

1

Ко­му­ні­с­ти­ч­на пар­тія Укра­ї­ни

223

Демянов Анатолій Анатолійович

Перший секретар МК КПУ

      3-20-97 роб.

2

Со­ці­а­лі­с­ти­ч­на пар­тія Укра­ї­ни

160

Котова Олена Володимирівна

підприємець

3

На­род­ний Рух Укра­ї­ни

60

Громов Володимир Костянтинович

підприємець

4

"Де­мо­к­ра­ти­ч­ний со­юз"

140

Ще­р­бі­юк  Ро­с­ти­с­лав Ми­ко­ла­йо­вич

пенсіонер

5-81-37

5

Со­ці­ал-­де­мо­к­ра­ти­ч­на пар­тія Укра­ї­ни /об"єд­на­на/

450

Кіп ран Михайло Федорович

пенсіонер

4-76-63(роб.)

6

Де­мо­к­ра­ти­ч­на пар­тія Укра­ї­ни

8

Бе­ре­зен­сь­кий Се­р­гій Ана­то­лі­йо­вич

пенсіонер

          5-46-04(дом.)

7

Лі­бе­раль­на пар­тія Укра­ї­ни (оно­в­ле­на)

7

Да­ви­дюк  Ві­к­тор Ва­си­льо­вич

Начальник воєн.охорони

8

Шепетівська міська організація політичної партії “Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

351

Єсипова  Ольга Степанівна

Бухгалтер  СТ КТСОУ

5-82-24 роб.

9

Партія Регіонів

400

Косенюк Микола Денисович

Нач. відділу кадрів КП ,, Шепетівське водопровідно-каналізаційне господарство”

4-25-85 дом.

10

КУН

60

Нагулко Тараса Дмитрович

Лікар

5-81-57

11

Партія Промисловців та підприємців України

300

Широкшин

Олександр Олександрович

Головний економіст

АТП 16807

 

12

Всеукраїнське політичне об’єднання “Жінки за майбутнє”

300

Галімська Валентина Володимирівна

Працівник райвідділу культури

5-11-45

13

Партія Всеукраїнського об’єднання лівих  “Справедливість”

39

Гуринович Олександр Васильович

/голова ради/

підприємець

14

УНП

90

Артерчук Андрій Мусійович

пенсіонер

5-58-94(дом.)

15

Політична партія “Яблуко”

42

Матвійчук Микола Васильович

 

16

Шепетівська міська організація ПРТХУ

 

Євич Катерина Анатоліївна

підприємець

17

Шепетівська міська організація НДП

19

Гринь Олександр Михайлович

 

18

Шепетівська міська організація партії “Єдність”

50

Опанасюк Паладій Якович

Підприємець

5-16-78

19

Партія Зелених України

64

Осіпчук Віталій Іванович

Тел. 4-51-73

моб. 0984357989

20

Народний рух України за єдність

10

Хороший Микола Адамович

підприємець

21

Українська Республіканська Партія “Собор”

76

Караван Алла Олександрівна

працівник

дистанції колії

південно-західної залізниці

22

Партія національно-економічного розвитку України

 

3

Нечипорук Марія Ярославівна

Керуюча

,,Промінвестбанк”

5-40-21

23

“Народна партія вкладників та соціального захисту”

800

Моргун Віктор Трохимович

Викладач

Професійного ліцею№20

5-37-58

24

“Реформи і порядок”

6

Веремеєв Олекса Тихонович

підприємець

25

Нова сила

60

Румянцева Олеся Миколаївна

Пенсіонер

5-48-42

26

Політична партія малого та середнього бізнесу

3

Гайдайчук Олег Петрович

 

підприємець

27

Соціал-демократична партія

3

Єрзак Олег Романович

безробітній

28

Політична партія

«Русь єдина»

3

Чистякова Світлана Леонідівна

підприємець

29

Християнсько-народний союз

3

Миропольський Тарас Валерійович

підприємець

30

Партія пенсіонерів України

3

Лукашенко Ніна Олександрівна

пенсіонер

 

31

Всеукраїнська народна партія справедливості

“Союз Чорнобиль”

3

Чайка Микола Григорович

пенсіонер

5-66-82

32

Політична партія “Молода Україна”

3

Зайцев Андрій Анатолійович

викладач медучилища

33

Українська національна консервативна партія

3

Воронюк Дмитро Георгійович

підприємець

34

Соціал-демократичний союз

9

Гетьман Лідія Василівна

підприємець

35

Екологія та соціальний захист

3

Кривчук Віктор Євгенович

 

36

Політична партія

“Слов”янський народно-патріотичний союз”

17

Свічарський Альфред Петрович

слюсар КП тепломереж

5-10-39

37

Політична партія

“Солідарність”

7

Глаговська Ольга Василівна

 

38

Шепетівська міська організація партії “Відродження”

43

Головачук Олег Станіславович

 

начальник станції Шепетівка

4-16-96

39

Українська соціал – демократична партія України

3

Фещина Тетяна  Сергіївна

підприємець

підприємець

40

Шепетівська міська організація Партії Приватної Власності

3

Коріцький Віталій

Францович

підприємець

41

Шепетівська МО Всеукраїнської політичної партії “Братство”.

4

Давидчук Людмила Вікторівна

підприємець

підприємець

42

Партія захисників Вітчизни

35

Альмяшова Валентина Степанівна

підприємець

43

Партія “Свобода”

15

Муковоз Галина Василівна

 

44

ВО “Свобода”

20

Одуд Богдан Михайлович

rеруючий КС ,, Народна каса”

5-81-57

45

Селянська партія України

3

Мельниченко Ганна Василівна

безробітня

46

Прогресивна соціалістична партія

6

Кошель Ігор Іванович

вчитель фізкультури

ЗОШ №3

5-81-02

47

Третя сила

3

Літвінчук Валерій Федорович

підприємець

48

Нова демократія

5

Плакса Максим Іванович

пенсіонер

 

49

Політична партія ,,Союз”

5

Гавеля Олексій Пилипович

Шепетівський ремзавод

50

Партія патрітичних сил України

3

Ніколенко Валентин Анатолійович

методист міськуо

5-27-76

51

НДО “Україна”

3

Савчук Віктор Борисович

вчитель ЗОШ №6

5-82-58

52

Народна партія

50

Майданець Віталій Іванович

начальник бюро технічної інвентарізації

4-28-59

53

Українська консервативна партія

80

Черняхівська Юлія Валеріївна

безробітня

54

Шепетівська міська партія правозахисту

5

Репецький Віктор Анатолійович

пенсіонер

 

55

Шепетівська міська організація партії “Зелена планета”

8

Поплавський Олександр Вікторович

КП ,,Житлосервіс”

56

ПП “Могутня Україна”

3

Титус Микола Іванович

головний інженер

КП ,,Житлосервіс”

4-13-46

57

ПП “Пора”

25

Кушик Станіслав Іванович

тренер

,, Локомотив”

58

ПП «Європейська партія України»

7

Лихобаба Олександр Миколайович

підприємець

4-03-46

59

ПП «Українська Національна Асамблея»

9

Жигало Руслан Вікторович

працівник залізниці

60

ПП «Народна партія «Нова України»

3

Береговський Юрій Васильович

вчитель ЗОШ с.Судилків

 

61

ПП «Аграрної партії»

3

Сюсько Сергій Вікторович

лікар ЦРЛ

62

ПП «Совість України

3

Маєвська Ольга Григорівна

підприємець

63

ПП «Вперед, Україно!»

3

Олійник Григорій Васильович

підприємець

64

ПП «Українські соціал-демократи»

3

Циркунов Борис Володимирович

лікар залізничної лікарні

65

Шепетівська міська організація політичної партії «Народна воля»

3

Адаменко Григорій Федорович

пенсіонер

 

66

Шепетівська міська організація політичної партії «Фронт змін»

20

Гушківський Владислав Станіславович

Директор ПП ,, Газ-Сервіс-Інтерм”

тел. 0673831155

67

Шепетівська міська організація політичної партії «Сильна Україна»

20

Грибовський Дмитро Володимирович

підприємець

4-13-15( роб.)

68

Шепетівська міська організація політичної партії «За Україну»

10

Сидоренко Ірина Володимирівна

підприємець

69

Політична партія «Нова країна»

3

Моргун Олександр Іванович

uоловний інженер

,, Шепетівкагаз”

70

Політична партія «Нова політика»

3

Маслій Марія Петрівна

підприємець

71

Політична партія «Союз лівих сил»

3

Радац Олексій Миколайович

підприємець

72

Українська селянська партія

3

Григорчук Олександр Васильович

підприємець

73

Народна екологічна партія

10

Воропай Василь Іванович

службовець

74

ПППУ

3

Степанець Олександр Васильович

директор АТП 16807

75

Українська платформа

3

Домбровська Лариса Степанівна

підприємець

 

19. Релігійні громади

 

з/п

Назва церкви

До якої конфесії належить

П І П священика

Кількість

прихожан

Активісти

церковної громади

1

Свято-Михайлівський храм

Українська православна церква

Протоієрей Михаіл,

Мацола Михайло Васильович

1000-1500

А.Петросян

Л.Голодюк

А.Шнайдер

2

Храм Різдва Богородиці

Українська православна церква

Митрофорний Протоірей (отець) Іоан, благочинний Шепетівського району (благочиння)

Пилипчук Іван Семенович

5000

Л.Кананихіна

Л.Козійчук

3

Громада церкви Віри, Надії, Любові

Українська Православна Церква

Отець Анатолій

Вересюк Анатолій Миколайович

1000

С.Тарасюк

О.Тишецький

К.Греля

4

Громада церкви Святого Миколая

Українська православна церква Київського патріархату

Протоієрей, Отець Василь, Василь Михайлович Гетьман

300

Г.Войцешук

І.Сидоренко

5.

Парафія святих мучеників Бориса і Гліба

Українська греко-католицька церква

Отець Василь, Василь Боднар

10

М.Пісак

6.

Громада Воздвиження Святого Хреста

Римо-католицька церква

Отець Казимир Жарковський

1000

О.Манжалій

Л.Яворська

7

Громада церкви євангельських християн-баптистів

Протестантська церква ЄХБ

Пресвітер Тютюнник Іван Данилович

 

В.Пасічник

8.

Громада (Церква) Союзу християн віри євангельської «п’ятидесятники»

Протестантська церква Союзу християн віри євангельської «п’ятидесятники»

Войтюк Микола Анатолійович

 

І.Вінник

9

Релігійна громада церкви Адвентистів сьомого дня

Протестантська церква Адвентистів сьомого дня

Мацюк Василь Феодосійович – пастор Вотаман Павло - пресвітер

400

М.Чирченко

П.Ватаман

10

Громада Свідків Єгови

Протестантська церква Свідків Єгови

Кривенко Петро Михайлович

2000

І.Лагоржевський,

П.Шептицький

11.

Громада /церква/ іудейського віровизнання

Іудейська церква

Кантор церкви – Фрейліхман Зіновій Юхимович

30

Є.Фрейліхман

З.Бліндер

12

Релігійна громада Церкви Повного Євангелія «Осанна» (Зоря життя)

Протестантська церква Повного Євангелія «Осанна» (Зоря життя)

Постор Гожий Сергій Андрійович

50 прихожан, 20 членів церкви

О.Государський,

Г.Петруняк

13

Релігійна громада Церкви Євангельських християн баптистів Ради церков

Протестантська церква Євангельських християн баптистів Ради церков

Пресвітер Савенков Віктор Михайлович

Пасічник В.В. (пастор)

200

В.В.Пасічник

14

Релігійна громада Євангелистської церкви «Сяйво благодаті»

Протестантська церква «Сяйво благодаті»

Пушкарук П Віктор Петрович

40

В.Пушкарук

І.П.Пушкарук

15

Релігійна громада Християн віри Євангельської

/не зареєстрована/

Протестантська церква Союзу християн віри євангельської «п’ятидесятники»

Матлащук Олександр Григорович

 

С.А.Гудима

16

Християнська місія милосердя «Євангеліст»

 

Протестантська церква Союзу християн віри євангельської «п’ятидесятники»

Гудима Святослав Анатолійович

Директор місії

54

А.С.Скальський

17

Релігійна громада Церкви «Живе слово»

Протестантська церква «Живе слово»

Місіонер Артеменко Сергій Валерійович

10

М.Ф.Чирик

18

Релігійна громада Церкви Повного Євангелія «Відновлення»

Протестантська церква Повного Євангелія «Відновлення»

Ігор Петренко

10

К.Петренко

19

Релігійна громада Вірменської апостольської церкви

Вірменська апостольська церква

Шамасурян Серьожа Азнівович

40

А.Шамасурян,

С.Шамасурян

 

   

 

 

20.  Громадські організації

з/п

Назва, дата створення

Кількість

 членів

П І П керівника

Посада та місце роботи керівника, телефон

1

Шепетівське товариство “Союз Чорнобиль”

 

Чайка Микола Григорович

Пенсіонер

5-66-82

2

Територіальна організація Українського товариства сліпих

496

Логвіненко Тетяна Миколаївна

 

Звільнений керівник, пенсіонер

т.  5-21-73

3

Єврейське культурно-освітнє товариство "ТИКВА"

325

 

Фрейліхман Зіновій Юхимович

 

Приватний підприємець

5-15-30

4

Шепетівська міська організація  Подільської спілки

 молоді

220

 

Куліш Микола Анатолійович

Приватний підприємець

т. 5-41-42

5

Шепетівська спілка ветеранів Афганістану

20

Окорський Валерій Миколайович

Приватний підприємець

т.5-41-05

6

Міська рада ветеранів війни і праці

270

 

Чікін Володимир Ілліч

Пенсіонер

7

Міська жіноча рада

12515

Руда Надія Миколаївна

Пенсіонер

8

Територіальна організація Українського товариства глухих

20

 

Лукашук Валентина Василівна

Звільнений працівник т. 5-26-79

9

Шепетівський фонд соціального захисту та реабілітації інвалідів з дитинства

20

 

Потішко Тамара Євгенівна

 

Пенсіонер

т.4-14-43

10

Молодіжна громадська організація "КЕДР"

50

 

Василик Тетяна Павлівна

 

Прпацівник ВАТ «Сварог-вест»

5-47-89

11

Організація ветеранів і пенсіонерів військової служби

200

Чікін Володимир Ілліч

 

Пенсіонер

т. 5-64-93

12

Шепетівська міська асоціація багатодітних сімей “Надія”

 

Дінілкович Валентина Долматівна

 

Домогосподарка

13

Міська організація товариства сприяння обороні України

90

 

Окуневич Микола Людвигович

Директор Шепетівського відділення ТСОУ

5-82-24

14

Шепетівське міське об’єднання “Діти війни”

29

Хромова Любов Андріївна

 

Пенсіонер

т. 4-25-29

15

Шепетівська міська громадська організація “Товариство садівник”

3000

Войчук Анатолій Петрович

Пенсіонер

т. 5-15-43

16

Шепетівська міська організація “Асоціація” Співдружність”

19

Поліщук Віктор Сергійович

 

Пенсіонер

т.3-34-87

17

Шепетівське міське громадське формування КВП “Ринок”

20

Вергун Леонід Остапович

Працівник ринку

18

Шепетівська спілка підприємців

14

Остапенко Анатолій Миколайович

Приватний підприємець

т. 4-01-14

19

Громадське формування «Правознавець»

54

 

 

20

Громадське формування «Шепетівський завод культиваторів»

47

Войтюк В.М.

працівник заводу

культиваторів

21

Громадське формування «Шепетівський водоканал»

22

 

 

22

Громадське формування «Шепетівський маслоробний завод»

26

Мартинюк С.С.

безробітній

23

Громадське формування станції Шепетівка

13

Короткова С.С.

Працівник станції Шепетівка

24

Громадське формування депо станції Шепетівка

20

Гаврилюк Василь Васильович

Працівник станції Шепетівка

25

Громадське формування дистанції колії

20

Біленький Михайло Олександрович

Працівник дистанції колії

тел. 3-22-88

26

Міське громадське об”єднання “Надія”

20

Райлянь Василь Євгенович

 

тел 5-23-18

27

Шепетівське товариства реабілітації інвалідів “Світанок”

11

Верба Петро Петрович

 

Пенсіонер

т. 5-38-50

28

Молодіжна громадська організація «Станиця Шепетівка Пласту – Національної скаутської організації»

15

Капелюх Олена

Працівник БТШ

Т. 5-60-31

29

Шепетівське міське громадське об’єднання “ Шепетівська федерація бойових

єдиноборств”.

200

Кушик Станіслав Володимирович

 

Тренер спортзалу «Локомотив»

30

Міський осередок Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України"

6

Полодюк Михайло Іванович

службовець

Службовець

т. 5-13-97

31

Шепетівська міська громадська організація “Агенція місцевого розвитку”

15

Лихобаба  Олександр Миколайович

 

Приватний підприємець

32

Шепетівська міська ГО «Комітет боротьби з корупцією»

3

Старик Василь Костянтинович

Працівник управління освіти

т. 3-36-44

33

Шепетівська міська організація  “Донна”

3

 

Василевич Юлія Адамівна

 

Працівник Шепетівського РЕЦ-9

Тел.5-27-92

34

Шеп. Міське вірменське культурно-просв. Т-во “Алашкерт”

36

Шамасурян Серьожа Азнівович

Приватний підприємець

35

Дитяча громадська організація спортивно-танцювальний клуб “Браво”

60

Кучер Діана Кузьмівна

Викладач БТШ

т. 5-37-64

36

Шепетівська міська організація ВГО «Захист дітей війни»

30

Лясковська Надія Олександрівна

Пенсіонер

т. 5-12-89

37

«Шепетівщина «Краще разом!»

2000

Синюта Володимир Володимирович

Військовослужбовець

т. 5-24-11

38

Товариство політичних в’язнів репресованих та членів їх сімей

200

Кривчук Євген Каленикович

Пенсіонер

т. 5-59-13

39

ШМГ об”єднання Центр дослідження біблії “Добро”

22

Тютюнник Іван Дмитрович

Приватний підприємець

40

Шепетівське міське  козацьке товариство Українського козацтва «перша Поліська сотня Семена Палія»

5

Приходько Василь Іванович

Вчитель НВО № 2

т. 5-69-95

41

Громадське формування ШЧ-6

25

Колбасовський Ігор Григорович

Працівник ШЧ

42

ГО «Європейський медіа центр»

20

Підгірна Лариса Миколаївна

Домогосподарка

43

ШМГО «Спілка психологів та соціальних працівників Шепетівка»

3

Колісецька Олена Федорівна

 

Вчитель-психолог НВК № 1

5-15-36

44

Асоціація громадських організацій  «Патріоти Шепетівки»

12

Христюк Дмитро Вікторович

Службовець

45

ШМГО «Богдан»

60

Щур Оксана Олександрівна

Вчитель ЗОШ № 6

т. 4-14-59

46

 Шепетівське відділення Спілки поляків України

3

Пасічник Валентина Ізидорівна

 

Пенсіонер       

т.5-10-43

47

ШМГО « Регбійний клуб «Українець»

300

Український Василь Миколайович

Викладач спортивної школи

48

Шепетівський міський клуб собаківництва відділення Міжнародної громадської організації “Кінологія”

5

Ольшанський Анатолій Вікторович

Підприємець

5-30-60

49

ГО «Федерація шахів м. Шепетівки»

5

Береза Петро Степанович

Директор Славутського заводу бетонних конструкцій

50

Шепетівська міська молодіжна громадська організація «Фенікс»

20

Бєляєва Ольга Михайлівна

Викладач ЕНТЦУМ

         т. 5-52-54

51

МГСО «Шепетівська федерація футболу»

15

Панасюк Юрій Васильович

Приватний підприємець

52

ШМГО для жінок «Гілея»

10

Островська Галина Андріївна

 

Службовець

т. 5-41-11

53

Шепетівська молодіжна громадська організація «Спілка креативної молоді»

10

Островий Андрій

Приватний підприємець

54

Шепетівська міська громадська організація «Моноліт»

15

Слісарчук Тетяна Петрівна

Службовець

55

Шепетівська міська громадська організація «Промінь добра»

20

Сидоренко Ірина Вікторівна

Приватний підприємець

56

Шепетівське міське об’єднання «Оберіг»

7

Вершицька Олена Павлівна

Працівник АТП «Авто-Захід»

57

Громадська організація «Шепетівська Народна Рада»

3

Слесарчук Сергій Анатолійович

 

Приватний підприємець

58

Шепетівська міська громадська організація реабілітації інвалідів і людей з обмеженими можливостями «Стимул»

3

Жмурко Леонід Валерійович

Пенсіонер

т. 4-90-09

59

Шепетівська молодіжна громадська організація»Товариство шанувальників іноземних мов»

6

Гуменюк Любов Василівна

Вчитель Пліщинської ЗОШ

Т. 5-37-69

60

Шепетівська міська громадська організація ветеранів і пенсіонерів органів внутрішніх справ

10

Пивовар Ігор Никифорович

Пенсіонер

61

ШМГО «М.С.Простір»

10

Літнарович В’ячеслав В’ячеславович

Приватний підприємець

62

Шепетівська регіональна організація миротворців

5

Карчевський Ігор Ростиславович

Військовослужбовець

63

Громадська організація «Об’єднання «Проспект»

15

Веселкова Галина Петрівна

Приватний підприємець

64

Товариство книголюбів

 

3

 Капітонова Наталія Адамівна

 

Пенсіонер

т. 5-37-01

65

Шепетівське міське відділення Українського фонду миру

12

Сімагін Дмитро Михайлович

 

Вчитель НВО № 2

66

Товариство української мови "Просвіта" ім.Т.Шевченка

35

Островська Галина Андріївна

Службовець

67

Міська організація ВОДС "Злагода"

260

Артерчук Андрій Мусійович

Пенсіонер

68

Міський осередок “Всеукраїнської екологічної  Ліги"

5

Румянцева Катерина Вікторівна

 

Т.5-48-42д.

69

Міська первинна організація всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»

20

Ткаченко Валентина Дмитрівна

 

70

Шепетівський осередок Всеукраїнської громадської організації “Зв’язківці України”

43

 

 

 

Рижук Володимир Васильович

 

т.5-15-12

71

 Шепетівський міський осередок Хмельницької обласної організації “З’єднання борців”За справедливість”

3

 

 

 Потішко Тамара Євгенівна

 

Пенсіонер             

т.4-14-43

72

Шепетівська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Держава”

4

Щербіюк Ростислав Миколайович

 

Службовець

т. 5-81-37

73

Шепетівська громадська організація  “Ураінська соціал-демократична молодь”

7

Буцин Ольга Іванівна

Приватний підприємець

т. 5-42-04

74

Шепетівська міська  молодіжна громадська організація “Спілка християнської молоді-УМСА”

4

Буйських Марина  Станіславівна

Приватний підприємець

т. 0679443941

75

Шепетівська міська організація  “Батьківщина молода”

3

Горюков Віктор Борисович

Приватний підприємець

т. 5-65-43

76

Шепетівський міський осередок ВГО «Анти кримінальний вибір»

3

Олійник Григорій Васильович

Приватний підприємець

 

77

Міський осередок ВГО Національний комітет боротьби з корупцією»

3

Береговський Юрій Васильович

Вчитель ЗОШ № 2

78

Асоціація колишніх депутатів та представників органів виконавчої влади

5

Губін Олександр Іванович

Пенсіонер

79

Шепетівська міська  молодіжна  громадська організація ВМГО “Батьківщина молода”

30

Горюков Віктор Борисович

Приватний підприємець

т. 5-65-43

80

Шепетівська міська громадська організація «Фронт змін»

30

Глушківський Владислав Станіславович

Приватний підприємець

т. 4-27-74

81

Шепетівське міське відділення

Міжнародної громадської організації

«Міжнародна Академія Козацтва»

3

Соболевський Костянтин Йосипович

Пенсіонер

5-14-07

 

 

 

 

21.  Шановані ветерани та ініціативні люди, що проживають в місті, відомі люди, вихідці з територіальної громади

з/п

П.І.П.

Рік

народження

Де працював

(працює)

Освіта,

фах

Громадська

(партійна,

релігійна)

діяльність

1

Губін Олександр Іванович

 

працює викладачем

Шепетівського медичного училища

Вища

Канд.мед.наук

Голова

Громадської ради

2

Чікін Володимир Ілліч

 

працював

Директором музею ім.М.Островського

вища

депутат міської ради 6 скл.,

голова міської ради ветеранів

 

22. Колективи художньої самодіяльності

  1. Народний аматорський ансамбль української пісні «Колорит»
  2. Народний аматорський молодіжний театр «Браво»
  3. Народний аматорський ансамбль «Ретро»
  4. Народний аматорський молодіжний рок – гурт «Кальцій»
  5. Народний аматорський ансамбль спортивно-бального танцю «Віват»
  6. Зразковий дитячий театр естрадної пісні «Водограй»
  7. Ансамбль сучасного танцю «Асорті»
  8. Ансамбль сучасного танцю «Інеш»
  9. Ансамбль народного танцю «Вихиляс»
  10. Дитячий драматичний коллектив «Лицедії»
  11. Хор козаків
  12. Хор ветеранів війни та праці «Ветеран»
  13. Любительські об’єднання «Грація», «Філателіст», «Світлиця»

 

Дитяча музична школа

  1. Народний аматорський джазовий ансамбль «Диксиленд»
  2. Народний аматорський струнний ансамбль «Ліра»
  3. Народний аматорський ансамбль народних інструментів
  4. Вокальний квартет
  5. Оркестр народної музики
  6. Естрадно – симфонічний оркестр
  7. Ансамбль народного танцю «Радість»
  8. Ансамбль сучасного танцю «Мозаїка»

 

  1. 23.                        Футбольні, волейбольні команди, спортивні досягнення сільської молоді, школярів

 

1. Футбольні команди – дві команди загальноосвітнього пансіону в 2010 році приймали участь в дитячо-юнацькій лізі України, де старша група посіла перше місце  в групі 5 і ввійшла в ¼ фіналу України . Футбольна команда «Темп» (дорослі і юнаки) в Кубку області посіла друге місце, в чемпіонаті області з футболу – 5 місце. Команда ветеранів з футболу приймала участь в чемпіонаті області.

- Зайцева Олена – бронзовий призер чемпіонату Європи з дзю-до, ввійшла в десятку кращих спортсменів року серед людей з обмеженими можливостями.

- Дмитрач Дмитро – срібний призер Чемпіонату Світу з бойового самбо, бронзовий призер Кубку Світу серед клубних команд 2010 року (м. Москва).

- Яворський Євген – срібний призер Чемпіонату Світу  з бойового самбо (м. Київ).

- Кушик Аліса – п’яте місце на Чемпіонаті Світу з боротьби Кураш (м. Делі, Індія).

- Кулеша Олександр - срібний призер Чемпіонату України  з важкої атлетики, Майстер спорту України.

- Кушко Володимир  - бронзовий призер чемпіонату  України з плавання серед інвалідів з вадами ОРА.

 

 

24.  Участь сільської (селищної)  ради в проекті ЄС/ПРОООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», інших проектах

Назва мікропроекту _____________________________________

Загальна вартість _______________________________________

Стадія впровадження ____________________________________

 

 

         25. Пріоритетні напрямки розвитку території 

 

1. Активізація інвестиційної діяльності

  • поліпшення інвестиційного клімату;

• розширення випуску конкурентоспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції та послуг;

• розроблення презентаційного матеріалу  м. Шепетівка на електронних носіях;

•  організація участі та презентації міста у відповідних заходах,  торгівельних ярмарках та виставках на різних .

2. Регуляторна політика та розвиток підприємництва 

 

Спрямування дій органів місцевого самоврядування, суб’єктів малого підприємництва, громадських об’єднань підприємців для концентрації фінансових, матеріально-технічних та майнових ресурсів, виробничого та наукового потенціалу, ресурсів суб’єктів господарювання на створення та підтримку сприятливих умов розвитку малого підприємництва. 

 

 

3.  Підвищення ефективності управління об’єктами  комунальної   

     власності

 

 Підвищення ефективності управління об’єктами комунальної власності,  територіальної громади міста, управління якими здійснює міська рада, реєстрація права власності на їх нерухоме майно, перегляд орендних ставок за використання нерухомого комунального майна.

 

  1. Зайнятість населення та ринок праці

 

Головним завданням у 2011 році на ринку праці є підвищення рівня зайнятості та формування конкурентного ринку праці, подальше розширення сфери застосування праці за рахунок створення нових робочих місць та соціальна підтримка незайнятих громадян, зареєстрованих у державній службі зайнятості.

 

         Досягнення поставлених завдань планується за рахунок підвищення рівня охоплення незайнятого населення активними формами сприяння зайнятості (працевлаштування, професійна підготовка та перепідготовка, оплачувані громадські роботи), сприяння розвитку підприємництва та самостійної зайнятості безробітного населення, створення нових та збереження дієвих робочих місць.

 

   Повернення безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, до активної трудової діяльності та забезпечення їх соціального захисту:

  • реалізовувати державну політику зайнятості в області, визначену законами України „Про зайнятість населення”, „Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, „Про розмір внесків на деякі види загальнообов’язкового державного соціального страхування”;
  • надавати повний комплекс профінформаційних та консультаційних послуг соціально-незахищеним особам та особам з особливими потребами з метою підвищення соціальної активності, надання психологічної підтримки;
  • проводити анкетування та профдіагностичні обстеження випускників загальноосвітніх шкіл для вивчення, подальшого корегування професійних намірів і забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості;
  • активізувати проведення ярмарок професій, марафонів робітничих професій, які є актуальними та перспективними на ринку праці для молоді, яка закінчує навчальні заклади ;
  • посилення заходів активної підтримки безробітних у набутті професійних навичок – збільшення ваги профнавчання;
  • ефективне виконання плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2012 року;
  • забезпечення адресної направленості соціальних послуг з метою адаптації роботодавців та економічно активного населення до кон'юнктури ринку праці;
  • організація тимчасової зайнятості за рахунок проведення оплачуваних громадських робіт, залучення до участі у них різних категорій безробітних;
  • бронювання робочих місць на підприємствах регіону для працевлаштування соціально незахищених категорій громадян;
  • працевлаштування безробітних, перш за все, з числа соціально незахищених категорій громадян та інвалідів, шляхом надання дотацій роботодавцям;
  • широке інформування громадськості через засоби масової інформації про стан ринку праці, види соціальних послуг та можливості отримання їх в службі зайнятості, зміни положень діючого законодавства у сфері зайнятості та роз’яснення щодо їх застосування, інше;
  • проводити інформаційні та тематичні семінари для незайнятого населення, тренінги з орієнтації на підприємницьку діяльність, залучати до участі в них різні категорії населення;
  • сприяти продуктивній і вільнообраній зайнятості осіб з обмеженою працездатністю та неконкурентоспроможних на ринку праці категорій громадян (інваліди, молодь, випускники навчальних закладів, жінки з дітьми, одинокі матері, військовослужбовці, вивільнені внаслідок скорочення їх чисельності);
  • посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації, WEB-портал державної служби зайнятості, застосування реклами щодо ситуації на місцевому ринку праці, послуг та можливостей служби зайнятості.

 

  1. Промисловість

 

Створення умов для підвищення конкурентноспроможності промисловості, ширше залучення  внутрішнього інвестиційного потенціалу і суттєве поліпшення ефективності використання інвестицій для цілей модернізації виробництва та інфраструктури, розширення випуску конкурентноспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції  та послуг.

-  створення умов для підвищення конкурентноспроможності промисловості;

- ширше залучення  внутрішнього інвестиційного потенціалу і суттєве поліпшення ефективності використання інвестицій для цілей модернізації виробництва та інфраструктури;

- розширення випуску конкурентноспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції  та послуг;

 

 

 

Міський голова    __________________    Антонюк Сергій Андрійович

                                                                      (підпис)              (Прізвище, ім'я, по батькові)                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вик. Голик В.П.

5-41-11