У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву 1993-го року і молодших. На ці змагання наша область делегувала команду, до складу якої входили атлети обласного центру фізвиховання учнівської молоді та Нетішинської і Старокостянтинівської спортивних шкіл. Досить вдало на­­ші землячки виступили  на спринтерських дистанціях, де на старт виходило понад 60 спортсменок. Тричі протягом дня найсильніші з них долали 60-метрівку, виборюючи у попередніх забігах право виступити у фіналі. Приємно, що серед 7 найкращих, що стартували у вирішальному забігу, 14-річна хмельничанка Надія Тимчук виявилася 4-ю (8,06 сек.), а Вікторія Ткачук з Нетішина стала 6-ю (8,13 сек.). Та все ж без медалей вони не залишилися. Наступного дня Вікторія пробилася до четвірки найкращих у бігу на 200 м і третьою фінішувала з новим рекордом області (26,35 сек.). А в заключному виді змагань - естафеті ( 100+200+300+400 м ) четвірка наших дівчат у складі Марини Бех, Вікторії Ткачук, Надії Тимчук, Людмили Потапенко  добігла до бронзи (2 хв. 22,5сек). Готували цих спортсменок тренери Вадим Крушинський (ОЦФВУМ ) та Олександр Краснов (Нетішин). Після фінішу дівчата все ж були не задоволеними, так як бігли незручною першою доріжкою, що не дало змоги здобути вище місце. Тренуватись у бігу по крутих віражах вдома ніде. До залікової 12-ки пробилися також Людмила Потапенко (біг на 1000 м - 3 хв. 03,41 сек., 5 місце) з Нетішина, Сергій Свінціцький (біг на 1000 м - 2 хв. 39, 96 сек., 8 місце) з Полонного.

5-6 лютого у найкращому манежі нашої держави в Сумах пройшов юні­орський чемпіонат України серед спортсменів 1991 р. і молодших. Вихованка нетішинської КДЮСШ Яна Пятковська у фіналі «Б» на 200-метрівці показала 10 результат (26,20 сек.), чим покращила встановлений кілька днів тому назад рекорд області Вікторією Ткачук, з якою займаються в Олександра Краснова.