Вхід

Вiдзначенi з нагоди Мiжнародного жiночого дня 8 Березня

Пт, 12 Березеня 2010

 

 

 

Нагороди

ДП НАЕК «Енергоатом»  

Нагрудним знаком

 “Відмінник атомної енергетики”

Хомишина Світлана Володимирівна - провідний інженер з ремонту групи комплектації виробництва  енергоремонтного підрозділу;

Комісаренко Ірина Василівна - інженер 1 категорії дільниці з ремонту та обслуговування  технологічних захистів блокувань та сигналізації цеху теплової автоматики та  вимірювань.

Відзнакою “За вагомий внесок

у розвиток атомної енергетики

України”

Пашинська Світлана Миколаївна - начальник загального відділу;

Черняк Людмила Іванівна-апаратник 5 групи блочної знесолюючої  установки хімічного цеху

Почесною грамотою

Лукінова Галина Володимирівна - машиніст насосних установок  4 групи турбінного цеху.

Грамотою

Олійник Світлана Миколаївна - завідувач виробництвом їдальні №9 відділу лікувально-профілактичного харчування  цеху господарського забезпечення;

Дручок Надія Василівна -начальник команди №3 загону відомчої воєнізованої охорони;

Лишневська Тетяна Миколаївна - інженер 1 категорії електричного цеху.

Листом подяки

Ступак Тетяна Сергіївна - маляр 4 розряду дільниці №2 з ремонту об’єктів промзони ремонтно-будівельного управління енергоремонтного підрозділу;

Годованюк Антоніна Миколаївна-машиніст насосних установок 2 розряду  дільниці з ремонту та обслуговування  водопровідних, каналіза­ційних мереж комунального господарства;

Чувпенюк Веленіна Іванівна - майстер 3 групи дільниці з утримання  приміщень та території цеху господарського забезпечення;

Стасюк Світлана Феофанівна-начальник розрахункового відділу з заробітної плати бухгалтерії;

Паньків Орина Дмитрівна- завідувач складом транспортного цеху.

 

Листом подяки ВП ХАЕС:

Кудріна Наталія Мечиславівна - бухгалтер 2 категорії відділу лікувально-профілактичного харчування ЦГЗ;

Апончук Тетяна Олександрівна - офіціант 5 розряду їдальні №9 відділу лікувально-профі­лактичного харчування  ЦГЗ;

Мельничук Людмила Борисівна - контролер-касир їдальні №10 відділу лікувально-профі­лактичного харчування ЦГЗ;

Дячук Ганна Михайлівна - прибиральник службових приміщень дільниці з утримання  приміщень та території  ЦГЗ;

Єпіхіна Людмила Володимирівна - прибиральник службових приміщень  дільниці з утримання приміщень  та території ЦГЗ;

Бороган Марія Яківна - друкар плоского друку 5 розряду дільниці оперативного друку ЦГЗ;

Коваль Тетяна Степанівна - технік 1 категорії ТрЦ;

Качурець Олена Василівна - телефоніст міжміського телефонного зв’язку ЕЦ;             

Василик Марія Йосипівна - інженер 2 категорії ВСР;

Богомазова Олена Олегівна - інженер-перекладач 2 категорії ВМСТД;

Поліщук Інна Володимирівна - інженер з організації і нормування праці 2 категорії ВОПіЗ;

Коваленко Надія Миколаївна - економіст 1 категорії кошторисно-договірної групи ДВ;

Демчук Лариса Валентинівна -  стрілець 1 класу команди №4 ЗВВО;

Васьо Галина Антонівна - стрілець 1 класу команди №2 ЗВВО;

Хайрудінова Олена Борисівна - інспектор ВОП;

Чаховська Ольга Зіновіївна -  прибиральниця службових приміщень СК;

Яманкіна Поліна Іванівна - інженер 1 категорії ВК;

Трифонова Віра Юріївна - інженер з ремонту 1 категорії дільниці з ремонту засобів обчислювальної техніки ЦТАВ;

Луць Любов Анатоліївна - технік 1 категорії відділу техніко-економічного планування  та обліку ВТС;

Куртяк Ольга Степанівна - інженер лабораторії зовнішнього радіаційного контролю ЦРБ;

Маліновська Галина Степанівна - машиніст насосних установок ТЦ;

Дмитрук Валентина Анатоліївна - прибиральниця службових приміщень УВТК;

Альтман Валентина Миколаївна - апаратник повітроподілу групи з експлуатації азотно-кисневої станції 4 групи РЦ;

Русіна Віра Юхимівна - ізолювальник-плівочник 4 розряду  дільниці з ремонту об’єктів промзони РБУ ЕРП;

Броцька Катерина Никонівна - маляр 4 розряду  дільниці №3 з ремонту зовнішніх об’єктів РБУ ЕРП;

Іщук Тетяна Петрівна - маляр 4 розряду дільниці №2 з ремонту зовнішніх об’єктів РБУ ЕРП;

Ходоровська Надія Зіновіївна - бухгалтер  1 категорії УКБ;

Коломійчук Наталія Анатоліївна - пробовідбірник 3 розряду ВОНС;

Рибчинчук Ольга Володимирівна - електромеханік з ліфтів 2 розряду цеху ремонтного обслуговування та експлуатації вантажо­­під­йомних механізмів ЕРП; 

Коробчук Любов Василівна - токар 4 розряду дільниці верстатного відділення ремонтно-механічного цеху ЕРП (на знімку);

Кучерук Тамара Валер’я­нівна - ізолювальник з термоізоляції 5 розряду  дільниці з ремонту і монтажу теплоізоляції тепломеханічного устаткування трубопроводів і конструкцій ЕРП;

Патлатюк Олена Федо­рівна - обхідник гідроспоруд 2 групи ГТЦ;

Тюкавіна Оксана Костянтинівна - оператор очисних споруд 2 групи ГТЦ;

Багінська Любов Анатоліївна - дезактиваторник 2 групи  дільниці з дезактивації устаткування, трубопроводів та приміщень  ЦДПРВ;

Лишень Алла Григорівна - дезактиваторник 2 групи дільниці з дезактивації устаткування, трубопроводів та приміщень ЦДПРВ; 

Ісаченко Валентина Михайлівна - дезактиваторник 3 групи дільниці з дезактивації устаткування, трубопроводів та приміщень ЦДПРВ;

Федорчук Тетяна Григорівна - інженер з експлуатації 2 категорії водно-хімічної лабораторії ХЦ;

Шишук Ірина Леонідівна - лаборант хімічного аналізу 4 групи ХЦ;

Пущик Лариса Остапівна-  інженер-технолог 3 категорії КТВ;

Багнюк Вікторія Василівна - технік 1 категорії інженерно-технологічної лабораторії ВКМ;

Софіюк Любов Іванівна - провідний інженер ВРГіЗМІ;

Лоскутова Людмила Григорівна - провідний економіст з планування  ПЕУ;

Петричук Галина Володимирівна - технік   ЦНВУ;

Дмитрук Світлана Станіславівна -  інженер-програміст 2 категорії СІТ;

Ейсмонт Раїса Федорівна - оператор споруд для видалення осаду 4 розряду  КГ;

Оверчук Тетяна Василівна - економіст 1 категорії КГ;

Тімофєєва Валентина Павлівна -  оператор хлораторної установки 3 розряду дільниці з ремонту  та обслуговування водопровідних та каналізаційних  мереж станції знезалізнення води  КГ;

Руй Ганна Іванівна - сторож-двірник служби головного механіка  КГ;

Сахнюк Надія Василівна - інженер  бюро ліцензування,  якості та аудиту НТЦ;

Васильчук Тетяна Петрівна - прибиральник виробничих приміщень відділу  експлуатації інженерних систем та споруд НТЦ.

 




ВідмінитиДодати коментар


 

Всі публікації

Достойная полноценная еда всего за десять минут, ТЕПЕРЬ В УКРАИНЕ!!!