Мiсто буде з теплом
30.10.2009
у цьому запевнив журналістів місцевих ЗМІ начальник КГ ВП ХАЕС С.В.Сніщук
Перегляди1482
Коментарі0
30.10.2009
у цьому запевнив журналістів місцевих ЗМІ начальник КГ ВП ХАЕС С.В.Сніщук
30.10.2009
Делегація Хмельницької АЕС відвідала Новоград-Волинський, започаткувавши співпрацю з освітянами міста
30.10.2009
30.10.2009
відбувся конкурс професійної майстерності дезактиваторників групи дезактивації обладнання та трубопроводів