Гандбольна бронза Каспарова і К
08.11.2009
В останній день липня у залі засідань виконавчого комітету Нетішинської міської ради відбулося урочисте вшанування гандбольного клубу «Енергетик-НАЕК» з нагоди сходження на п’єдестал чемпіонату України у вищій лізі